Срещу обидата на Николай Бареков - да потърсим правата си в съда!

Тази публикация е изтрита от автора на петицията. (Покажи подробности)

2013-05-13 11:46



Гост

#27

2013-05-14 08:06

Бареков трябва да се извини в ефир на мен и на всички, които нарече мутри пратени от Борисов!!!!

Гост

#28

2013-05-14 08:17

Всели човешки индивид,който се различава от приматите трябва да притежава едно качество наречено отговорност!В случая с Бареков става въпрос за опит да бъде подведен българския народ,става въпрос за груба манипулация,която датира още от 17.02.2013 год!Не чух шута на една предателска за България клика да понесе отговорност и да ни освободи от медийното си присъствие!Къде са СЕМ?Къде са митичните собственици на ТВ 7?Или ще продължим да живеем в страната на великите манипулации,или ще отстояваме позицията си манипулаторите да получат заслуженото!

Гост

#29

2013-05-14 08:19

Това беше наистина една жестока обида и то от човек ,който претендира за обективност.

Гост

#30

2013-05-14 08:23

Всеки трябва да носи отговорност за действията си ! Когато има погазване на закона, трябва да има адекватна и бърза наказуемост!!! Това е основен принцип на демокрацията към която се стремим!

Гост

#31

2013-05-14 08:34

Срещу обидата на Николай Бареков - да потърсим правата си в съда!!!Време е!!

Гост

#32

2013-05-14 08:41

Обиден и разочарован съм от този човек! Не може такова отношение да се толерира!

Гост

#33

2013-05-14 08:41

Обиден и разочарован съм от този човек! Не може такова отношение да се толерира!

Гост

#34

2013-05-14 09:10

Благодаря за възможността да изкажа моето възмущение от поведението на Бареков в ефира на TV7. Надявам се, че ще последва санкция както за Бареков, така и за телевизията.

Гост

#35

2013-05-14 09:11

Защо прокуратурата не е потърсила още отговорност от Бареков за това грубо нарушение на закона в деня за размисъл ?

Гост

#36

2013-05-14 09:39

Скандалния случаи Бареков доказва как в България, за съжаление, демокрацията е много незряла.Дотам я докарахме,като не гласуваха много хора ,а и като вярваха на сценария на комунистите до последно!Вместо да ги изхвърлим на бунището,те сега тържествуват - победители били!Не мога да се примиря ,как може да сме толкова наивен и прост народ,явно си обичаме робството,такава ни е психиката - осъдени сме на комунизъм и никога няма да се освободим от това зло!Много прост народ сме............

Гост

#37

2013-05-14 09:54

Убеден съм в правотата на петицията.Да изхвърлим случайните хора в журналестиката,да спрем разпространяването на обхваналата ги истерия и злоупотребата с медийната власт!Демонстрацията на примитивизъм и разпространяването на явни лъжи е пагубно за обществото!

Гост

#38

2013-05-14 10:55

Бареков - стига подбуди за гражданска война!Ти нямаш ли деца? Не те ли е срам? Колко ти плащат?

Гост

#39

2013-05-14 11:17

neznam zashto obshtestvoto si mylchi, i to mnogo uporito po slucheq v denia na razmisal, tova koeto napravi N.BAREKOV- CHREZ TRIBUNATA NA -TV7, narushi pravata na vsichki svobodni grajdani, toy smachka KONSTITUCIQTA NA BG, zaplio po nay dolniqt nachin vsichki glasuve na simpatizantite na GERB, MOLIA VSEKI NORMALNO MISLESH CHOVEK, KOYTO SE SMQTA ZA SVOBODNO DEMOKRATICHEN GRAJDANIN NA EVROPA, DA PODKREPI TAZI KAUZA, ZA DA VIDIM VSICHKI NIE CHE V BG TAKA NARECHENITE VIP PERSONI, TRIABVA I SA ZADYLJENI DA SA RAVNOPOSTAVENNI S GRAJDANSKOTO OBSHTESTVO, MOLIAVI HORA DAYTE VASHATA PODKREPA, ZASHTOTO TOVA E ZA NAS I NASHITE DECA.

Гост

#40

2013-05-14 11:59

Искам най-строги наказания за нарушаване на деня на размисъл 11.05. Съд, затвор и яки глоби на всички, които си направиха прдизборна агитация и антиагитация на 11.05. С тази скалъпена истерия изборите бяха опорочени - единствен изход е КАСИРАНЕ НА ИЗБОРИТЕ - ПОМИСЛЕТЕ И ЗА ТАКАВА ПЕТИЦИЯ! Крайно време е законите в тази страна да започнат да се спазват.

Гост

#41

2013-05-14 12:55

Ще повторя думите на един от участниците в дискусията по ТВ : ако е имало престъпление и са намерени бюлетини, с които се доказва това престъпление, се изчаква да минат изборите , спазва се законът да не се говори нищо в деня за размисъл и след това се кадират изборите заради извършщеното престъпление! Така се прави в цивилизованите държави, където се спазват реда, правилата и законите в държавата им. Според мен е нарушен закона и този, който го е нарушил трябва да бъде осъден и да изтърпи наказанието си справедливо. Обидата също е престъпление и затова подписвам тази петиция с искане за справедливи присъди към Бареков и Станишев! Мая Манолова също трябва да бъде подведена под отговорност , а всички да минат през детектор на лъжата !

Гост

#42

2013-05-14 13:18

Бареков обяви, че животът му е застрашен лично от Борисов и Цветанов, каква нелепица, опитва се да трогне зрителите с думите, че седемгодишният му син щял да остане сирак, защото тези двамата ще го убият... Не мога да повярвам докъде може да се стигне, имам усещането, че всичко, което правят през последнте два месеца е като в някакъв театър на абсурда. Жалкото, обаче е, че доста хора се"вързаха" на долнопробните им номера.
Liana

#43

2013-05-14 13:22

Потресаващата пристрастност на Бареков е извън всякакви принципи на журналистиката,опита за влияние върху общественото мнение в деня за размисъл,използвайки медийната власт,която има е грубо погазване на нашите конституционни права,за което абсолютно е задължително това популярно лице да понесе своята отговорност!Такива смехотворни "герои" да се изживяват като последна инстанция е обидно за нашето достойнство.Голям позор!

Гост

#44

2013-05-14 13:23

НЕ МОГА ДА СЕ СЪГЛАСЯ С ТОВА ,ЧЕ ГЛАВАТА МИ Е ОЩЕ НА РАМЕНЕТЕ ,ТАКА НАРЕЧЕНИТЕ ЖУРНАЛИСТИ ДА ГОВОРЯТ ОТ МОЕ ИМЕ И АКО СЪМ НА ПРОТИВОПОЛОЖНО МНЕНИЕ ДА МЕ ОБИЖДАТ ,ЧЕ СЕ ПРОДАВАМ ИЛИ ,ЧЕ СЪМ НЕГРАМОТНА И МИСЛЯ ПО РАЗЛИЧЕН НАЧИН,В КРАЙНА СМЕТКА ТОВА МИ НАРУШАВА ПРАВАТА КАТО РЕДОВЕН ДАНЪКОПЛАТЕЦ И ПРИНОСА МИ КЪМ ДЪРЖАВАТА ,СЪЩИЯ ТОЗИ ЖУРНАЛИСТ МИ НАРУШАВА ЧОВЕШКИТЕ ПРАВА И МОРАЛНИ ЦЕННОСТИ.

Гост

#45

2013-05-14 13:41

Този Бареков, е супер дупедаец!!!

Гост

#46

2013-05-14 13:48

правилна е петицията,когато нещо не е доказано не се отправят обвинения в ефир и с тази улична риторика на г-н бареков.

Гост

#47

2013-05-14 15:22

Освен на Бареков да му е платено , аз нямам обяснение за неговата позиция .

Гост

#48

2013-05-14 15:36

Нямам възможност да спонсорирам петицията/по разбираеми причини/но съм солидарен с всичко написано в нея и искрено я подкрепям ...

Гост

#49

2013-05-14 16:21

Бареков трябва да бъде осъден за това си поведение и изгонен И от тази телевизия.
Той е истинско мекере и срами професията журналист!
Той действа на принципа "Интереса клати феса" - влечуго противно!

Гост

#50

2013-05-14 16:55

Подпосвам петицията, защото съм отвратена от поведението на Бареков, имам чувството, че неговата медия е единствената, която разкрива, показва, наказва. Това е недопустимо за един журналист, да се вживява, като разследващ полицай, който арестува, като правосъдие, което е готово на момента да раздаде осъдителните присъди без съд! Отвратително, ако всички, които имат ефир в тази Държава, започнат да раздават присъди, ние просто сме ударили дъното и сме го пробили.