Отворено писмо на учители и родители във връзка със законността на предлаганите мерки от МЗ и МОН за учебната 2021/22 година

Отворено писмо на учители и родители във връзка със законността на предлаганите мерки от МЗ и МОН за учебната 2021/22 година / Съобщения / Въпроси и отговори, свързани с правата на учениците, когато се обучават в ОРЕС, самостоятелна и дистанционна форма на обучение / Коментари


Гост

#1

2021-12-23 14:48

Борбата продължава!!!Весели празници,на всички.Ще се видим на 12.01.22

Гост

#2

2021-12-23 15:09

Бъдете Благословени за цялата работа която вършите в защита на българските деца!

Гост

#3

2021-12-23 15:46

Там сме, до тогава Костадинов е поставил ултиматум, ако не паднат мерките, пада правителството. Не може да се чака повече!

Гост

#4

2021-12-23 16:30

Новината от 23.12.2021 г. МОН: СРОЧНИТЕ ОЦЕНКИ ДА СЕ ОФОРМЯТ ПРИСЪСТВЕНО МОН настоява учениците, които по желание на родителите си продължават обучението си от дистанция дори след като техните съученици са се върнали в училище, да се явяват присъствено в часовете за писмено или устно оформяне на срочните оценки. Това може да стане с еднократно изследване с бърз антигенен тест в училище или представяне на „зелен сертификат“. По изключение е допустимо писменото или устно изпитване да се проведе индивидуално, без ученикът да се тества или да представя документ за преболедуване или ваксиниране, ако индивидуалните дейности се провеждат извън времето на присъствен учебен процес на паралелките. Това е регламентирано в заповедта на министъра на здравеопазването от 26 ноември т.г. Въпросът ми е какво се случва, при положение че не съм съгласна синът ми да се тества и няма да му правя "зелен сертификат"? И вероятно тестването няма да е еднократно, защото изпитването за срочни оценки не става в рамките на един ден.
Чавдар, Благоевград

#5 Отворено писмо от Яна, 23.12.2021

2021-12-24 08:18

Прекрасно написано!

Благодарим!

Ще бъдем на 12 януари 2021 г. пред Парламента!

Бъдете здрава!

 

Чавдар, Благоевград

Елена Демирева- Пловдив

#6

2021-12-24 10:27

БлагоДарЯ. Изключително навременна информация. 

Сила и Светлина по пътя. 

ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ :):):)


Гост

#7

2022-03-28 03:39

Подкрепям становището, не е нормално в 21в , в правова държава да се допуска концентрация на власт в ръцете на една личност



Платена реклама

Ще рекламираме тази петиция на 3000 човека.

Научете повече...