Против забраната за къмпингуването

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Против забраната за къмпингуването


Гост

#151

2016-03-13 14:00

Най хубавото нещо е да отидеш сред природата на палатка.

Гост

#152

2016-03-13 14:04

Защото искам да спя под звездите, а не в 5-звездни хотели! Къмпингуващите са тези, които уважават и пазят най-много нашата природа!

Гост

#153

2016-03-13 14:06

Защото е против естествените закони да не можеш да прекараш нощ под звездите...

Гост

#154

2016-03-13 14:08

Подписвам, защото смятам че къмпингуването уврежда природата много по-малко, отколкото изливането на бетон за постоянни постройки и че подобна забрана обслужва интересите единствено на турист-строителния бизнес.

Гост

#155

2016-03-13 14:09

Още един законопроект в полза на определен кръг хора.

Гост

#156

2016-03-13 14:12

Не мога да си представя лято без палатки. Точно това се опитват да направят управляващите. Не. Стига вече с безумните им, глупави и ощетяващи хората закони. Време е да започнат да мислят и за нас.

Гост

#157

2016-03-13 14:15

Защото забраната е безумна и нарушава правата на гражданите.Отваря вратички за корупция.

Гост

#158

2016-03-13 14:19

Според мен има нарушение на човешките права. Къмпингуването на открито като цяло не е акт на насилие, хулиганска проява или друга незаконна проява с която да се нарушава обществения ред и спокойствие !

Гост

#159

2016-03-13 14:21

Защото законът който искат да примат е пълно безумие и нелепост.

Гост

#160

2016-03-13 14:25

Защото истински туризъм има само сред истинска природа, далеч от бетони и асфалти.

Гост

#161

2016-03-13 14:25

Защото съм един от многото българи, обичащи и милеещи за природата. Защото не искам повече да търпим група марионетки, защитаващи и зависими от корпоративни интереси да решават бъдещето на децата ни! Защото природата ни се задъхва не от нас, а от огромните количества бетон, асфалт и безумия, сътворени на всяко атрактивно място край морето с послушно вдигнатата ръчица на същите тези марионетки. Защото не тези, а ние сме тези, които почистване след нас не само нашите отпадъци, но и тези, оставени от такива като тях. Защото за тях планината е само асфалтовия път през някой от проходите или пет - звезден хотел...

И имам един въпрос към "милите ни законотворци" - като отида с преспиване за риба на Жребчево къде трябва да си опъна палатката? Да зарежа въдиците край брега и да си потърся хотел в Гурково ли?


Гост

#162

2016-03-13 14:31

В този напрегнат живот ни останаха малко удоволствия!Да ходим за риба с каравана е едно от тях.Накупихме каравани,оборудване за целта.Влагаме не малко средства за това.До кога ще търпим да ни отнемат всичко!Тези управници още малко ще ни глобяват и за въздуха който дишаме!До кога ще търпим????

Гост

#163

2016-03-13 14:32

Защото съм открито и твърдо против тази забрана. По този начин се облагодетелстват единствено шепа физически или юридически лица, а народа остава с отрязани криле. Природата е нещото, което ни дава криле, което държи сърцата и любовта на сънародниците ми в плен ! Трябва да и се наслаждаваме . Тя е единствения начин да се откъснем, дори за малко, от напрегнатото ежедневие!


Гост

#164

2016-03-13 14:32

Защото е гадна и тъпашка и ограничава свободата на хората да си разнообразяват личния живот за 1-2 дена в годината!
Станислава

#165 Пунктуация

2016-03-13 14:32

Петиция трябва да има, но не мисля, че ще бъде приета насериозно с всичките пунктуационни грешки...


Гост

#166

2016-03-13 14:35

Защото тя защитава наши основни права на свобода

Гост

#167

2016-03-13 14:41

Аз съм риболовец. И като такъв правя излети на палатка или каравана. Ако се приеме такъв закон, автоматично аз и моите колеги сме лишени от правото и удоволствието да упражняваме хобито си. Абсурдно е да си представиш настаняване в хотел с риболовния арсенал. А риболова как ще се извършва-от терасата ли, от фоайето ли? От друга страна ще има ли изградени къмпинги на всеки водоем и ако да, ще могат ли всички желаещи да се съберат там и т.н. Нека се глобяват тези, които оставят след себе си кочина, а не да превръщат всички нас в престъпници.

Гост

#168

2016-03-13 14:42

Защото обичам планината!Обичам Родопите! Там е моята душа, моето сърце и моят живот.Моля Ви-не ме убивайте!

Гост

#169

2016-03-13 14:53

Защото този закон е в нарушение на Хартията на правата на човека! Никъде по света няма подобно безумие,прекалихте господа !

Гост

#170

2016-03-13 14:57

''Защото съм открито и твърдо против тази забрана. По този начин се облагодетелстват единствено шепа физически или юридически лица, а народа остава с отрязани криле. Природата е нещото, което ни дава криле, което държи сърцата и любовта на сънародниците ми в плен ! Трябва да и се наслаждаваме . Тя е единствения начин да се откъснем, дори за малко, от напрегнатото ежедневие!'' Съгласни и защо не глобяват и наказват тези, които разбиха Българските планини, красивтот Черноморие, чудесните езера? По морето, не можеш се размина от недостроени зандани, разхвърляни боклуци, мотики, счупени сечива:( И какво? Разбира се...НИЩО..Позор за правителството, което играе по свирката на монополите и едрите престъпни елементи, мутри и пр, но нехае за Народа и Родината си:( Как БОГ може да е създал подобни изчадия???

 


Гост

#171

2016-03-13 15:03

Туризма е отрасъл с голямо значение. КЪМПИНГУВАНЕТО е част от туризма, както и близостта с природата.

Гост

#172

2016-03-13 15:05

Защото законът не е изпипан. Като планинар, аз понякога бивакувам за кратко по диви планински места. След истинския планинар не остава и късче хартия да замърсява природата. Има диви плажове, на които също може да се остава за малко - това е част от свободата. Законът трябва да остави тази възможност на обикновения човек. Друг е въпросът, че някои идват с колите си, с уредбите, с караваните, с цялата си простотия и действително правят кочина. Законът трябва да прецизира нещата и да направи разлика.
Кочо

#173 Законът за къмпингуването

2016-03-13 15:07

Защото законът не е изпипан. Като планинар, аз понякога бивакувам за кратко по диви планински места. След истинския планинар не остава и късче хартия да замърсява природата. Има диви плажове, на които също може да се остава за малко - това е част от свободата. Законът трябва да остави тази възможност на обикновения човек. Друг е въпросът, че някои идват с колите си, с уредбите, с караваните, с цялата си простотия и действително правят кочина. Законът трябва да прецизира нещата и да направи разлика.


Гост

#174

2016-03-13 15:08

защото съм против лобистките закони и обичам дивото къмпингуване.

Гост

#175

2016-03-13 15:25

Защото съм против забраната за къмпингуване в сттраната