Против отравянето на България.Chemtrails.

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Против отравянето на България.Chemtrails.

Вукадинов

#1

2011-05-24 15:39

Да спре отравянето на България.Да се търси отговорност от тези,които разрешават този геноцид над нас!

Гост

#2

2011-05-24 16:09

Pisna mi da ni tretirat kato opitni zaicheta i da zamazvat ochite. Vsichki znaem na kakvo sme sposobni i kakvo mojem. Ne e nujno da ni kontrolirat i da ni trovqt s tezi himikali za da im sluguvame! Kraino vreme e da go razberat, che ne nie sme zavisimi ot tqh, a te ot nas!

Гост

#3

2011-05-24 17:21

нашето невежество е тяхната сила!...

Гост

#4

2011-05-24 17:56

спрете с аерозолните престъпления http://vbox7.com/play:ebb70ce3

Гост

#5

2011-05-24 18:03

Спрете с отровата
Ненчо Кирилов

#6 Против отравянето на България.Chemtrails.

2011-05-24 18:24

Питам се как е възможно такова нещо? По цял свят пръскат, без да са искали разрешението на хората. Това е жив геноцид против човечеството, животните, природата, но съвсем скоро се надявам да има съд, където виновните за това да отидат там, където им е мястото. За геноцид против човечеството и природата.
Радвам се, че отскоро се разшумя и в България по този въпрос. Групата във Facebook "Знаят ли българите какво е Chemtrails и колко е опасно за хората?" вече наброява 5000 души. Радвам се, че администратора на групата смело се е заел да разгласи навсякъде, където е възможно за този проблем. Напълно го подкрепям и се надявам всечки заедно да се обедивим и да помагаме с каквото можеме. Най-хубаво е да има ден в който всички 5000 души заедно в един определен час да съсредоточим върху думите: "Повече няма chemtrails. Chemtrails забранен!" Заедно със силата на мисълта - едно мощно оръжие, за което пръскачите и тези които ги командват не знаят за силата му!

И още нещо

Моля администраторите на 3-те групи: "Аерозолни престъпления", "Аерозолни престъпления и съпътстващи събития и факти" и "Знаят ли българите какво е Chemtrails и колко е опасно за хората?" да помислят за обединение на тези групи в (1)една. - "Обединението прави силата!"

Добавено Edit: редакция

Да се обединим всички около каузата. Тогава нашата сила и тежест ще бъде по голяма!

Още една редакция:

Моля всички хора от тези групи да пуснат на стените си във facebook информация за Chemtrails, за да информират своите приятели, които не знаят за този голям проблем!

Това видео е много показателно и може да се публикува от желаещите:

http://www.vbox7.com/play:5f6a7b7b

Силата на знанието също е могъща сила!

С уважение!

 


Гост

#7

2011-05-24 18:31

Иска ми се да успеем,да направим нещо по този въпрос и да се чуе нашият глас.

Гост

#8

2011-05-24 18:36

Залейте ги с протестни съобщения, като да речем - Не искам в България да има аспартам в храната, флуор във водата, пръскан въздух с химикали, ГМО храни, антихристки биочипове RFID и продажни политици! Разчитаме на вас! Моля, протестирайте... Пощата на министър-председателя е PRIMEMINISTER@GOVERNMENT.BG

Гост

#9

2011-05-24 19:21

Искам да ви кажа че аз живея в Америка и тук пръскат от години.. но почти никой не го отчита това.. малкото хора които са подали запитвания до кметове и всякакви видове политически фигури и държавни организаций са стигнали до задънена улица с отговори подбни на "We cannot comment" или "This is simple contrails": На български: "Не можем да коментираме" и "Това е нормална водна пара от самолета". И като гледам не много отдавна и в нашата родина са започнали тези мизерий но се надявам да се спрат. Няма ли начин да се проследи от каде излита самолетът ? Аз ви гарантирам че дори и с петиция нищо няма да стане. Когато власта иска нещо те ще направят всичко възможно да го постигнат дори то да е сабарянето на 2 небустъргача..

Гост

#10

2011-05-24 20:47

otvratitelno...

Гост

#11

2011-05-24 21:24

Искам децата ми да дишат чист въздух!

Гост

#12

2011-05-24 21:37

Трябва да се спре отравянето на България с Чемтрейлс. Подписах тази петиция и ще я предложа на приятели, за да има голяма гласност и до правителството ни да стигне. Все пак те са хората, които ни управляват, и те вземат решенията, и дано завинаги спрат и предотвратят всякакви опити на безконтролно и целенасочено замърсяване на България с Chemtrails!!!!
САЩ е предприятие! а НЕ ДЪРЖАВА.

#13

2011-05-24 23:17

Браво! адмирации за петицията! има толкова безброй доказателства в мрежата ,стига човек да е любознателен или най малко любопитен да се запознае с тях! и то факти!...Британско семейство осъди! правителството за Chemtrails - ите! Германия официално! призна за тях!A НИЕ СПИМ!.
Vili Ganeva

#14 Re: Против отравянето на България.Chemtrails.

2011-05-25 00:05

#6: Ненчо Кирилов - Против отравянето на България.Chemtrails. 

 Ne znam dali shte e dobra ideia da se obedianiat niakoi admini imat compeksi i bannvat horata bez prichina pqk i niamat smelosta da obiasniat zashto..govoria za Alenko Angelov..kadeto samo govori da iskame ot pravitelstvoto obiasnenie..a toi samia me banna i na 5 pisma i msg ne nameri smelosta da mi kaje zashto go e napravil ..che dosta hora ima s kompleksi i mai ne sa tova za koeto se predstaviat..Ako se obedianiat grupite da se slojat admini koito gledat realno na neshtata i ne stradat ot kompleksi kato Alenko..:) Inache ideiata e strahotna ...po dobre da sme zaedno otkolkoto razprqsnati..Taka shte postigneme po goliam uspeh sreshtu tova prestqplenie sreshtu chovechestvoto..


Гост

#15

2011-05-25 00:18

Тровят и вас и вашите деца

Гост

#16

2011-05-25 00:20

стига сме си мълчали!!!

Гост

#17

2011-05-25 00:25

xora vreme e da se vdgnem i da se suberem vsi4ki zashtoto tqxnoto krai nqma pruskaniqta stanaxa po 4esti neka spasim stranata ni predi da sa ni ybili teq ....!!!!!!

Гост

#18

2011-05-25 02:24

Chemtrails e edno ot neshtata s koito ni ubivat,no ne smiatam za malovagno problema s detskite vaksini ,koito imat oshte po loshi posledici pod vazdeistvieto na givaka aluminia i olovoto koito sadargat!!!
САЩ е предприятие! а НЕ ДЪРЖАВА.

#19

2011-05-25 02:31

Вижте,какво прочетох да казва едно младо момче: ''Ne znam koe shte me razbolee nai-mnogo..samite izpareniq ot chemtrails ili fakta 4e sam bezsilen sreshtu tva koeto pravqt tiq urodi]Men ne me e sram da si napisha imeto v taq peticiq...tqh kak ne gi e sram da me aromatizirat vseki den?
Мъчно ми стана МАМКА МУ! :@

Гост

#20

2011-05-25 08:40

Има хора,които си въобразяват ,че са богове....че могат да контролират,да творят и убиват,че света е в техните ръце...; това ще има своите последствия,и нашите деца ще ги наследят! Искрено вярвам ,че можем да спрем това зло!

Гост

#21

2011-05-25 09:50

...Спрете !!!Нека България остане чиста!!!Нека да опазим нашите деца,нашите родители и самите нас!!!Спрете!!!

Гост

#22

2011-05-25 09:54

Iskam chisto nebe i zdravi hora
NORAD

#23

2011-05-25 10:30

Му-ха-ха-ха! Ще ви напръскаме като комари! А вас тук ви проследихме по IP адресите и в момента секретните ни сателити са насочени към вас и извличат информация директно от главите ви! Жалките ви шапки от фолио няма да ви спасят! Ние ще завладеем света! Нов Световен Ред!

Гост

#24

2011-05-25 10:38

Наближават избори.Всички да излязат на улицата. Никой да не  гласува докато не спрат да летят самолети пръскащи отрова.


Гост

#25

2011-05-25 10:38

koito iska da go trovqt da ne podpisva