Българско гражданство само за лица с български произход. Бежанцит

Мирослав Иванов
Авторът на тази петиция

#1

2014-12-09 09:26

Няма да коментирам. Не ми трябват талибани, нечостъплътни същества, ходещи зарази. Не желая етоническо унищожение на българите. Не желая тези боклуци да имат повече права от мен в собствената ми държава. Не желая в собствената ми държава надписите да са на арабски.

Гост

#2

2014-12-12 20:22

da se zabrani bxk

Гост

#3

2014-12-12 20:23

za zabrana na bxk


Гост

#4

2014-12-13 04:58

Да защитим родината си .

Гост

#5

2014-12-13 07:16

България над всичко!

Гост

#6

2014-12-13 09:48

всички други ,които ...за толкова време доказаха ,че хем не желаят да се впишат в обществото ни,участвайки в създаването на блага ,хем ни доят,пречат и отнемат от придобивките,които сме си създали за дълги периоди хем воюват с нас по всички направления.Е,ТОГАВА !?.......ТОГАВА ТЕ НИ ТЛАСКАТ КЪМ ПРОПАСТТА ...........ЗАТОВА В НАШЕТО БЪЛГАРСКО ОБЩЕСТВО ...ТАКИВА ЕЛЕМЕНТИ И ТЕХНИТЕ ПОКРОВИТЕЛИ -ВЪН!!!........ЗНАЧИ ТОВА ОТЛИЧНО ГО Е РАЗБРАЛ ТОДОР ЖИВКОВ .....И Е ВЗЕЛ ТОЧНИТЕ МЕРКИ..............ЩОМ СА ИЗБРАЛИ ДА ЖИВЕЯТ В НАШЕТО ОБЩЕСТВО С УТВЪРДЕНИ ЗАКОНИ ,КОНСТИТУЦИЯ И ПОРЯДКИ....ЩЕ СИ КЮТЯТ И ИЗПЪЛНЯВАТ!!!!....ПАРАЗИТИ ,ПРЕВИЛЕГИИ,КОМФОРТИ.....СТИГА БАСТА!!!!

Гост

#7

2015-01-08 11:04

Не ми харесва заселването на чужденци не-християни в България. Ние сме най-бедната страна в Европа и се възползват от слабостта (слабоумието) на външната ни политика. Сами си създаваме проблемите. Цялото това фанатизирано стадо да се маха. Какви български паспорти, какво гражданство?!

Гост

#8

2015-01-08 11:53

С малко думи. Българско гражданство трябва да получават само хора които имат български корен. Проверката може да стане чрез ДНК тест. " Бежанците " не ни трябват. Това са икономически мигранти и дезертьори, а голяма част ислямисти чиято цел е ислямизиране на България. Така наречените бежанци следва да се изгонят от България, да се вземат мерки нови да не бъдат допускани, а на вече получилите българско гражданство, то да им бъде отнето, включително и на тези които са се родили на Българска земя и според закона получават такова. Да се търси наказателна отговорност на всички нива в държавата, за предателствата и действията срещу българския народ, чрез заселване на " бежанци ". В същност това са престъпници и преди всичко терористи!

Гост

#9

2015-01-09 20:49

Български произход, казвате?! Я гледайте този филм... :)
http://youtu.be/0V-DgcdBtUw