Peticiq.com

Петиция от студентите на НБУ за запазването на доц. д-р Димитър Димитров

Петиция за запазване на доц. д-р Димитър Димитров като преподавател в специалност „Графичен дизайн“

Ние, студентите от бакалавърска специалност „Графичен дизайн“ (I–IV курс) и магистърската програма, се обръщаме с настоящата петиция с молба да бъде преразгледано решението за смяна на преподавателя по курсовете „Приложни аспекти в графичния дизайн“ и „Печатни продукти и технологии“.

Настояваме доц. д-р Димитър Димитров да продължи да води посочените курсове и през следващия семестър. Неговият професионализъм, практически опит и начин на преподаване допринасят съществено за качеството на нашето обучение и за развитието ни като бъдещи специалисти в областта на графичния дизайн.

С тази подписка изразяваме общата си позиция и молим гласът на студентите да бъде чут, като бъде взето предвид нашето мнение при вземането на окончателното решение.

С уважение,
Студентите от специалност „Графичен дизайн“


Анна-Мария Ангелова Янкова
Свържете се с автора

Подпишете тази петиция

Подписвайки се, приемам, че Анна-Мария Ангелова Янкова ще може да види цялата информация, която предоставям в този формуляр.


Или

Няма да показваме публично вашия имейл адрес в онлайн среда.
Няма да показваме публично вашия имейл адрес в онлайн среда.
Давам съгласие за обработка на информацията, която предоставям в този формуляр за следните цели:
Аз съм на поне 16 години и приемам политиката за поверителност на тази петиция.