Peticiq.com

За премахване на мантинелите на околовръстното шосе на град Пловдив, поради опасност от ПТП

Тясно платно и мантинели, които затварят всяка възможност за избягване на челен удар, да отбиеш при авария и при ПТП и няма възможност да мине линейка, пожарна, полиция...

Едно погрешно движение, един миг невнимание и всичко свършва. 

 

Докога? Колко животи още трябва да бъдат загубени?

Докато чакаме, докато слушаме обещания, че „някой ден“ ще има ново околовръстно, което да отговаря на съвременните изисквания. 

 

❗️Настояваме за спешно премахване на мантинелите СЕГА, за да спасим много човешки животи! 🙏❤️

 

Ще входираме петицията си до всички институции.


Сдружение "Коматевци за Коматево"
Свържете се с автора