Peticiq.com

Пускане в експлоатация на асаньора в сградата на Детски отдел на Столична библиотека, пл. Славейков

Моля, подпишете петицията с искане за пускане в експлоатация на неработещия към момента асансьор в сградата, в която се помещава любимият на много семейства Детски отдел на Столична библиотека на пл. Славейков. Този асансьор е много необходим на родителите с детски колички и семейства с деца с увреждания, които не могат да стигнат до библиотеката по стълбите по безопасен и лесен начин. В същата сграда е и ДКЦ II, до чийто втори етаж достъпът също е невъзможен за детски и инвалидни колички.


Мария Георгиева
Свържете се с автора

Подпишете тази петиция

Подписвайки се, приемам, че Мария Георгиева ще може да види цялата информация, която предоставям в този формуляр.


Или

Няма да показваме публично вашия имейл адрес в онлайн среда.

Няма да показваме публично вашия имейл адрес в онлайн среда.

Давам съгласие за обработка на информацията, която предоставям в този формуляр за следните цели: