Peticiq.com

Да се премахне изискването за 10 клас за шофьорската книжка

Предлагам да отпадне изискването за 10 клас.Има много хора,които могат да шофират,но по една или друга причина  не са завършили образованието си и немогат да се явят на шофьорски курс, но могат да четат и пишат.Приятелят ми е един от тях. Хора, Моля да подпишете  тази петиция!


Наталия Андреева
Свържете се с автора

Подпишете тази петиция

Подписвайки се, приемам, че Наталия Андреева ще може да види цялата информация, която предоставям в този формуляр.


Или

Няма да показваме публично вашия имейл адрес в онлайн среда.

Няма да показваме публично вашия имейл адрес в онлайн среда.

Давам съгласие за обработка на информацията, която предоставям в този формуляр за следните цели:




Платена реклама

Peticiq.com ще рекламира тази петиция пред 3000 души.

Научете повече...