Peticiq.com

За въвеждане на възрастова граница за тротинетки в областта на Несебър

Искаме ограничения за възрастовата граница за шофирането на пътните платна ,където се движат автомобили ! Над 16 годишна възраст и то само с предпазни средства/ каска/ на наколенки/ и светлини/ 


Николай Хаджихристев
Свържете се с автора

Подпишете тази петиция

Подписвайки се, приемам, че Николай Хаджихристев ще може да види цялата информация, която предоставям в този формуляр.


Или

Няма да показваме публично вашия имейл адрес в онлайн среда.

Няма да показваме публично вашия имейл адрес в онлайн среда.

Давам съгласие за обработка на информацията, която предоставям в този формуляр за следните цели: