Peticiq.com

Излизане на България от Евровизия

Съгласявам се България да излезе от групата на Евровизия. След състезанелната част, участието на Финландия в Малмьо, Швеция, беше последвано от вълна от възмущение по повод липсата на бельо на изпълнителя. Смятам, че организаторите са избягали твърде далеч от ценностите на конкурса. Това не са европейски стандарти за създаване на визия на изпълнителите в конкурса. Това не е разкрепостеност и не е мястото да се показва по този начин. Това е телевизионен формат и е създаден да възпитава естетика и морални ценности. Именно затова настоявам за ИЗЛИЗАНЕНО НА БЪЛГАРИЯ ОТ ЕВРОВИЗИЯ!!!

Подкрепям петицията и я подписвам с пълното съзнание, че ще премахнем пошлостта и грозотията от телевизионния екран!


Камелия Хаджийска
Свържете се с автора

Подпишете тази петиция

Подписвайки се, приемам, че Камелия Хаджийска ще може да види цялата информация, която предоставям в този формуляр.


Или

Няма да показваме публично вашия имейл адрес в онлайн среда.

Няма да показваме публично вашия имейл адрес в онлайн среда.

Давам съгласие за обработка на информацията, която предоставям в този формуляр за следните цели:




Платена реклама

Peticiq.com ще рекламира тази петиция пред 3000 души.

Научете повече...