Peticiq.com

Възстановяване на работата на Доцент Ася Консулова като завеждащ отделението по химиотерапия в УСБАЛО, гр. София

Уважаеми Господин Министър,

Обръщаме се към Вас с молба да преразгледате отстраняването от длъжност на Доцент Ася Консулова, завеждащ отделението по химиотерапия на УСБАЛО, гр. София.

Доцент Консулова е изключителен професионалист и отдаден лекар, както на професията, така и на пациентите си.

Доцент Консулова е безспорен капацитет, човек и специалист с международен опит.

Считаме, че освобождаването и е неправомерно, защото тя никога не оставя пациентите си и с огромна молба Ви молим, тя да бъде възстановена на заеманата от нея длъжност. 


Надежда Йорданова
Свържете се с автора

Подпишете тази петиция

Подписвайки се, приемам, че Надежда Йорданова ще може да види цялата информация, която предоставям в този формуляр.


Или

Няма да показваме публично вашия имейл адрес в онлайн среда.
Няма да показваме публично вашия имейл адрес в онлайн среда.
Давам съгласие за обработка на информацията, която предоставям в този формуляр за следните цели:
Аз съм на поне 16 години и приемам политиката за поверителност на тази петиция.