Peticiq.com

Лудогорец да бъде поставен под карантина след мача си в Италия!

Както вече знаем всеки пътувал до Италия бива поставен под карантина заради нашумелия Коронавирус. Има не един и два случая, включително деца ходили на екскурзия. Футболистите на Лудогорец няма да бъдат поставяни след изричното разрешение на Бойко Борисов. Аз искам те да бъдат поставени под карантина!


Буден българин
Свържете се с автора