За затварянето на домовете за изоставени деца.
Ние сме за затварянето на домовете за изоставени деца. Децата трябва да се настаняват в приемни семейства и да се отглеждат в семейна среда. Ние искаме държавата да поеме отговорност и да спази обещанието си към Европейския съюз, за затварянето на домовете и парите отредени за това да са усвоени в ползата на децата и тяхното бъдеще. Не на използването на тези невинни деца за собствени облаги.
Съобщение от администратора на този уебсайтЗатворихме тази петиция и премахнахме личната информация на подписалите.Общият регламент за защита на данните (GDPR) на Европейския съюз изисква законна причина за съхраняване на лична информация и информацията да се съхранява възможно най-кратко. |
| Влезте, за да управлявате вашата петиция. |
Промяната не се случва, ако мълчите.
Авторът на тази петиция се изправи и предприе действия. Ще направите ли същото?
Други петиции, които може да Ви интересуват
Ние предлагаме безплатен хостинг за онлайн петиции. Създайте професионална онлайн петиция като използвате нашата мощна услуга. Петициите ни са споменавани в медиите всеки ден и са един невероятен начин да бъдете забелязани от обществото и отговорните лица.