Peticiq.com

Да запазим 'Поляната с бабуната" като зелена площ

Коментари

#802

Тази полянка е ценна за всички деца! Най-вече зимата!!! Въпросната бабуна е зимната пързалка на децата с най-различни шейни. Къде другаде, насред града, ще може да се направи такова нещо? И със сигурност не се използва само зимата!

Юлия Славчева (София, 2026-05-29)

#805

Живея в близост до този парк и смятам ,че няма зелени площи
За отдих разходка и т.н
Новите сгради нови коли нови проблеми с трафика и т.н

Иван Вълчев (София, 2026-05-29)

#810

Защото се пързалям на бабуната!

Людмила Власакова (София, 2026-05-30)

#819

Подписвам, защото съм убедена, че трябва да се запазят зелените площи.

Даниела Драганова (София, 2026-05-31)

#825

Искам зелени площи

Благослава Игнатова (blagoslava83@gmail.com, 2026-06-01)

#826

Живея в Красно село бл. 207 и смятам, че трябва да остане парк.

Румен Ненков (София, 2026-06-01)

#828

Там живеят. Бл.207

Дарина Ненкова (София, 2026-06-01)

#842

Аргументите са достатъчни, а самият аз се пързалях, играех и тичах на тази поляна. Станах свидетел как всичко зелено в Борово и Бели Брези се застрои. Сега моето дете играе, тича и се пързаля на емблематичната “поляната с бабуната”.

Михаил Иванов (София, 2026-06-03)

#843

Подписвам, защото искам София да има повече зелени площи за всички нас, а не да се превърне в презастроен мръсен град.

Калоян Георгиев (София, 2026-06-03)

#848

Настоявам да се запазят зелените площи в моя град.

Ива Стойкова (София, 2026-06-03)

#852

Не съм съгласна да се застроява единствената останала зелена площадка в квартал Красно село,където много деца и животни играят.

Ники Кирилова (Sofia, 2026-06-03)

#853

Планът за изграждане на детска градина в този парцел ще създаде повече проблеми отколкото ще реши. А именно по-малко зелени площи, повече трафик по улици с много малък капацитет, затруднен достъп до двете съседни училища.

Мариан Тодоров (София, 2026-06-03)

#858

Искаме зелени площи

Драгомира Пенева (София, 2026-06-03)

#859

Защото е последното зелено пространство в квартала, а има срещу 20-та поликлиника чудесно място. И не, нама как да е частен парцел. Да видим кой и кога го е купил от общината?

КРАСИМИРА КИРИЛОВА (София, 2026-06-03)

#860

Не искам да се маха бабуната!!!

Никол Кръстева (София, 2026-06-03)

#866

Е емблематична за квартала!!

Милена Карабашева (София, 2026-06-03)

#868

София има нужда от зеленина и въздух,а не от още сгради

Теодора Янева (София, 2026-06-03)

#873

Подписвам и се радвам на тази гражданската инициатива!
Не останаха зелени поляни, незастроени и непокрити с бетон!
Къде ще играят децата и внуците ни? Къде ще се разхождат влюбените? Къде възрастните ще се утешават с красотата на природата?

Екатерина Томовска (София, 2026-06-04)

#876

Съм с две деца, живеем наблизо и си ползваме площадката

Виктория Котева (София, 2026-06-05)

#880

Защото е безумие да се застроят малктото останали зелени площи, децата ни няма къде да играят и възрастните хода да седнат!

Цветина Динова (София, 2026-06-05)

#882

Не съм съгласен със застрояването на зелени площи!

Светослав Савов (София, 2026-06-05)

#885

Кварталът е достатъчно презастроен. Стига!

Станка Клисарова (София, 2026-06-06)

#888

Не искам и последните зелени площи в квартала да изчезнат. И без това на местата на всички стари къщи никнат огромни строежи, в повечето случаи в разрез със всякакви законови изисквания. Подобно градоустройство е пълно безумие. Поне запазете парковите/градинските площи!

Мария Сотирова (София, 2026-06-06)

#902

Искаме зелени площи

Ирина Стойчева (София, 2026-06-10)

#903

Защо точно сега почна да ревеш , защо точно сега квичиш бе дебеланчо или там си тресеш дебелия задник ли , ти коя си че провокираш цял район в разделение , пак питам децата, хората ли са важни или някакви си измислена поляна

Димитър Павлов (София, 2026-06-10)

#905

От всичко прочетено по темата разбирам, че има място, което е отредено за детска градина, но удобно е предоставено за частен паркинг. Не е гот така.

Зорница Александрова (София, 2026-06-11)

#908

Трябват зелени площи!

Давид Николаев (София, 2026-06-11)

#912

Жителите на квартала имаме нужда от зеленина и въздух. Това пространство трябва да остане зелена площ. Ако е наложително да се строи детска градина, може да се направи на терена до Лидл, който също е отреден за детска градина, но в момента е платен паркинг.

Христина Николова (София, 2026-06-14)

#916

Стига презастрояване.

Петър Дамянов (София, 2026-06-21)