Да запазим 'Поляната с бабуната" като зелена площ
Коментари
#802
Тази полянка е ценна за всички деца! Най-вече зимата!!! Въпросната бабуна е зимната пързалка на децата с най-различни шейни. Къде другаде, насред града, ще може да се направи такова нещо? И със сигурност не се използва само зимата!Юлия Славчева (София, 2026-05-29)
#805
Живея в близост до този парк и смятам ,че няма зелени площиЗа отдих разходка и т.н
Новите сгради нови коли нови проблеми с трафика и т.н
Иван Вълчев (София, 2026-05-29)
#810
Защото се пързалям на бабуната!Людмила Власакова (София, 2026-05-30)
#819
Подписвам, защото съм убедена, че трябва да се запазят зелените площи.Даниела Драганова (София, 2026-05-31)
#825
Искам зелени площиБлагослава Игнатова (blagoslava83@gmail.com, 2026-06-01)
#826
Живея в Красно село бл. 207 и смятам, че трябва да остане парк.Румен Ненков (София, 2026-06-01)
#828
Там живеят. Бл.207Дарина Ненкова (София, 2026-06-01)
#842
Аргументите са достатъчни, а самият аз се пързалях, играех и тичах на тази поляна. Станах свидетел как всичко зелено в Борово и Бели Брези се застрои. Сега моето дете играе, тича и се пързаля на емблематичната “поляната с бабуната”.Михаил Иванов (София, 2026-06-03)
#843
Подписвам, защото искам София да има повече зелени площи за всички нас, а не да се превърне в презастроен мръсен град.Калоян Георгиев (София, 2026-06-03)
#848
Настоявам да се запазят зелените площи в моя град.Ива Стойкова (София, 2026-06-03)
#852
Не съм съгласна да се застроява единствената останала зелена площадка в квартал Красно село,където много деца и животни играят.Ники Кирилова (Sofia, 2026-06-03)
#853
Планът за изграждане на детска градина в този парцел ще създаде повече проблеми отколкото ще реши. А именно по-малко зелени площи, повече трафик по улици с много малък капацитет, затруднен достъп до двете съседни училища.Мариан Тодоров (София, 2026-06-03)
#858
Искаме зелени площиДрагомира Пенева (София, 2026-06-03)
#859
Защото е последното зелено пространство в квартала, а има срещу 20-та поликлиника чудесно място. И не, нама как да е частен парцел. Да видим кой и кога го е купил от общината?КРАСИМИРА КИРИЛОВА (София, 2026-06-03)
#860
Не искам да се маха бабуната!!!Никол Кръстева (София, 2026-06-03)
#866
Е емблематична за квартала!!Милена Карабашева (София, 2026-06-03)
#868
София има нужда от зеленина и въздух,а не от още сградиТеодора Янева (София, 2026-06-03)
#873
Подписвам и се радвам на тази гражданската инициатива!Не останаха зелени поляни, незастроени и непокрити с бетон!
Къде ще играят децата и внуците ни? Къде ще се разхождат влюбените? Къде възрастните ще се утешават с красотата на природата?
Екатерина Томовска (София, 2026-06-04)
#876
Съм с две деца, живеем наблизо и си ползваме площадкатаВиктория Котева (София, 2026-06-05)
#880
Защото е безумие да се застроят малктото останали зелени площи, децата ни няма къде да играят и възрастните хода да седнат!Цветина Динова (София, 2026-06-05)
#882
Не съм съгласен със застрояването на зелени площи!Светослав Савов (София, 2026-06-05)
#885
Кварталът е достатъчно презастроен. Стига!Станка Клисарова (София, 2026-06-06)
#888
Не искам и последните зелени площи в квартала да изчезнат. И без това на местата на всички стари къщи никнат огромни строежи, в повечето случаи в разрез със всякакви законови изисквания. Подобно градоустройство е пълно безумие. Поне запазете парковите/градинските площи!Мария Сотирова (София, 2026-06-06)
#902
Искаме зелени площиИрина Стойчева (София, 2026-06-10)
#903
Защо точно сега почна да ревеш , защо точно сега квичиш бе дебеланчо или там си тресеш дебелия задник ли , ти коя си че провокираш цял район в разделение , пак питам децата, хората ли са важни или някакви си измислена полянаДимитър Павлов (София, 2026-06-10)
#905
От всичко прочетено по темата разбирам, че има място, което е отредено за детска градина, но удобно е предоставено за частен паркинг. Не е гот така.Зорница Александрова (София, 2026-06-11)
#908
Трябват зелени площи!Давид Николаев (София, 2026-06-11)
#912
Жителите на квартала имаме нужда от зеленина и въздух. Това пространство трябва да остане зелена площ. Ако е наложително да се строи детска градина, може да се направи на терена до Лидл, който също е отреден за детска градина, но в момента е платен паркинг.Христина Николова (София, 2026-06-14)
#916
Стига презастрояване.Петър Дамянов (София, 2026-06-21)