Peticiq.com

Създаване на регистър на лица, на които да не бъде позволявано да отглеждат домашни любимци

Коментари

#203

Трябва да се търсят начини да спрем тази брутална жестокост срещу беззащитни животни. За всяко престъпление, съответно справедливо! наказание. В някакъв момент ще задействаме системата да започне да работи. Животните го заслужават,даряват ни с толкова безрезервна любов.

Бранимира Павлова (София, 2026-04-30)

#205

Аз също отдавна искам да има такъв регистър и за ползване от гражданите, които търсят дом за бездомно животно - за да не попадне животинчето в ръцете на неправилния човек.

Ганка Начкова (Шумен, 2026-04-30)

#223

Крайно време е да има такъв регистър!!!

Петя Фурнаджиева (София, 2026-04-30)

#232

Обичам много животните

Боряна Вайтишева (София, 2026-04-30)

#235

Дори сме закъснели..., крайно време е!!!

Велизара Петрова (СТАРА ЗАГОРА, 2026-04-30)

#239

Против насилието над животни съм!

Savina Ilieva (София, 2026-04-30)

#244

Е нужно

Йоана Колева (София, 2026-04-30)

#245

Защото искам насилието над животни да спре ... те нямат глас нека ние бъдем техния глас ....

Гергана пенчева (Нови пазар, 2026-04-30)

#246

Нагледах се на жестокост към невинни същества.Хората стават все по-безскрупулни,злобни и безцеремонни!

Искра Савинова (София, 2026-04-30)

#248

Против съм насилието над животни

Десислава Славчева (София, 2026-04-30)

#251

Подкрепям

Илка Стефанова (София, 2026-04-30)

#254

Защото е редно да не се позволява на хора, които са в несъстоятелност да отглеждат животни!

Борислав Георгиев (Перник, 2026-04-30)

#259

Хора, които доказано са наранявали животно не трябва да имат правото и възможността да го направят отново.

Ралица Казакова (Егелсбах, 2026-04-30)

#264

Съм ЗА за регистър

Иван Михайлов (София, 2026-04-30)

#268

Трябва

Йордан Манахилов (София, 2026-04-30)

#275

За хуманно отношение към животните!

Лора Илчева (София, 2026-04-30)

#288

Крайно време е да има закони и осъдени за издевателства над животните.

Ирина Самарджиева (София, 2026-04-30)

#296

Да се спре насилието и жестокостта над животните

Диана Явашева (Силистра, 2026-04-30)

#303

Подписвам, защото животните трябва да се защитят

Емилия Бааден (Белене, 2026-04-30)

#307

Ограничаване правото на хора с психически проблеми да гледат животни

Екатерина Стаменова (Варна, 2026-04-30)

#310

Абсолютно е наложително това да се случи!

Весела Дякова (София, 2026-04-30)

#321

Безобразното насилие над животни трябва да спре.Вече е нетърпимо.

Dimitrova Dimitrova (Русе, 2026-04-30)

#324

Трябва да има наказания за насилниците и регистър за лица насилници, които да нямат право на отглеждане на животни.

Силви Стоянова (Бургас, 2026-04-30)

#325

Животните не могат да се защитят сами.

Светла Пенева (Варна, 2026-04-30)

#326

Психически не издържам да чета/слушам или виждам насилие над животно! Сърцето ме боли.

Красимира Влахова (Дупница, 2026-04-30)

#328

ИСКАМЕ ДА СПРЕМ ТЕЗИ ИЗРОДИ

ИВАНКА ДЕМИРЕВА (СЛИВЕН, 2026-04-30)

#334

Не издържам на нечовешкото отношение към животните.

Albena Salamanova (София, 2026-04-30)

#336

Подписвам, защото трябва да има реални действия, за да спре това безумие.

Нина Михайлова (Горна Оряховица, 2026-04-30)

#339

Защото искам животните да бъдат защитени.

Таня Георгиева (Пловдив, 2026-04-30)

#344

ИМА ДОСТАТЪЧНО БЕЗДОМНИ ЖИВОТНИ ИМАЩИ НУЖДА ОТ ДОМ,ЗА ДА ИМА ТЕЗИ НЕЗАКОННИ РАЗВЪДНИЦИ!!!

Стоян Стоянов (Пловдив, 2026-04-30)

#346

Подписвам защото насилието над животни трябва да се спре. Да има зоополиция и да се наказват изродите, да се осъждат и да им е забранено никога повече да нямат право да отглеждат животни.

Светла Георгиева (Пловдив, 2026-04-30)

#356

Това е безумие!!! Трябва такива да бъдат съдени!!!

Десислава Георгиева (Бургас, 2026-04-30)

#359

Подписвам, защото не е редно да се дават на психично болни,жиеотни за осиновяване!

Людмила Алексова (София, 2026-04-30)

#398

КРАЙНО ВРЕМЕ Е ДА ИМА АДЕКВАТНИ МЕРКИ И НАКАЗАНИЯ ЗА ТАКИВА ХОРА. КАТО НЕ МОЖЕШ ДА ГО ГЛЕДАШ, КАТО НЕ ГО ИСКАШ - ПУСНИ ГО, ОСТАВИ ГО! КОМУ Е НУЖНО НАСИЛИЕ НАД СЪЩЕСТВО КОЕТО НИЩИЧКО НЕ МОЖЕ ДА НАПРАВИ? КОМУ Е НУЖНО ТАЗИ ИЗВРАТЕНОСТ, ГАДОСТ, ГНУСОТИЯ? КАТО НЕ СТЕ В РЕД С ГЛАВНИЯ МОЗЪК ИМА ИНСТИТУЦИИ И ЛЕКАРСТВА!!! Крайно време е да има сериозни мерки и наказания. Не може да слушаме постоянно - убийства, катастрофи, ИЗДЕВАТЕЛСТВА НАД ЖИВОТНИ. ТОВА Е ЖИВОТНО?????????

МАРГАРИТА НИКОЛАЕВА (Ловеч, 2026-04-30)