Не на връщането на цигарения дим в заведенията

Quoted post

Анна Грозданова

#1033 съзнателен избор

2012-12-14 13:19

Здравейте,
Според мен тук нещата тотално се объркват, а могат да бъдат толкова прости. Искам да попитам пушачите дали имат поне по един любим човек, който не пуши било то в компанията или член на семейството(майка, баща, съпруг, съпруга,ДЕТЕ),някой на който наистина държат. Този човек най-вероятно до момента не е роптал или поне не много, че цигарите му пречет именно от любов към теб , защото не те възприема като ПУШАЧ, а като неговия близък, неговия любим човек.Сега ние вашите близки и любими хора ви молим да проявите разбиране и любов към нас.И съм почти убедена че няма човек, който бидейки помолен от детето си или любимата/любимия да излезе навън да пуши заради любовта си към тах, би имал нещо против. Но тук в случая идва другата гледна точка-на мен ми се налага по принуда, това не е мой съзнателен избор, правителството ми налага къде да пуша. Тук любимия ви човек вече става несъзнателно врагът. Помислете малко и над това мили хора. Ситуацията е една - гледните точки са различни. Ние непушачите всъщност сме вашите любими хора, а не врагове и ви молим за разбиране.За вашия съзнателен избор към приятел и отношение към приятел, близък, роднина. Благодаря!

Отговори

Кам

#1036 Re: съзнателен избор

2012-12-14 13:23:24

#1033: Анна Грозданова - съзнателен избор

Поздравления! Един интелигентен човек! Жалкото е, че повечето тук няма да Ви разберат, защото явно са от други прослойки на обществото!