Не на връщането на цигарения дим в заведенията

Quoted post

гана

#775 няма смисъл да се спори с пушачи

2012-12-13 00:54

Това са тежко пострадали хора от жестоката пропаганда, която провеждат тютюневите компании. Пушачите оправдават зависимостта си, защото това е единственият начин да запазят самоуважението. Те не си представят, живота без цигари. Страхуват се от това, че може би в един момент пушенето ще изчезне. Това ги кара да се чувстват неистово зле. Те се заблуждават, че пушенето хим дава нещо, но това е една илюзия в която са повярвал. Всъщност истината е, че воля трабва не за да откажеш зигарите, а да ги започнеш. Мога много да говоря на тази тема, но в случая пушачите едва ли ще поискат да вникнат в думите ми, защото са афектирани. За съжаление те са едни нещастни зависими хора на един потъващ кораб. Имат нужда от лечение, не от забрани, които правят цигарите още по-ценни в съзнанието им.

Отговори


Гост

#780 Re: няма смисъл да се спори с пушачи

2012-12-13 01:02:38

#775: гана - няма смисъл да се спори с пушачи

Хайде да не ми правиш психопортрет, а? Ако ми е кеф да ям сьомга и скариди, да пия шампанско и да изпуша пура в отделна зала, теб какво те засяга? От къде накъде и в ролята на каква ще се изказваш кой какви илюзий има, или ти си непорочна? Един го влече хомосексуалноста, друг- цигарите, трети- пиенето, четвърти- друго.... Всеки си има пороци и стига да се съобразява с другите и да не пречи е ОК. На теб какво ще ти пречи ако знаеш че аз в съседната стая си изкарвам страхотно- ами изкарвай си и ти с липов чай и бисквити. Аз няма да пуша при теб.

Абе има една нова песен - "КАЦАМУН"- Поздрав за всички непушачи :)

PROSIT

#791 Re: няма смисъл да се спори с пушачи

2012-12-13 01:57:23

#775: гана - няма смисъл да се спори с пушачи

Браво много точно казани истини възхитен съм и напълно съгласен с теб ...  Браво...