Не на връщането на цигарения дим в заведенията

Quoted post

Огнян Л.

#738 Re: Re:

2012-12-12 23:12

#734: Огняне - Re:

Сам си противоречиш ,приятелю! Вие непушачите с тази петиция се изявявате точно като дръгия полюс на толерантността!! Ние пушачите сме толерантни спрямо вашите нужди щом пледираме за разделения, докато вие сте много по-крайни искайки света да се върти около вас! Незряла е нацията явно все още за взаимно ужажение на потребностите и интересите, това е което държи за крака и дърпа назад Човешката еволюция! Пак само го каза " Развлечение не за всички е синоним на бавна смърт" - това е амбивалентно, защото се отнася и за нас пушачите ако не схващаш!

Отговори


Гост

#740 Re: Re: Re:

2012-12-12 23:15:31

#738: Огнян Л. - Re: Re:

"...Ние пушачите сме толерантни спрямо вашите нужди щом пледираме за разделения..."

Проблемът е че са формални и не се спазват.

Стела

#748 Re: Re: Re:

2012-12-12 23:30:38

#738: Огнян Л. - Re: Re:

Как е възможно да говориш за толерантност, когато става въпрос за основното човешко право - правото на живот. Нямаш право да вредиш на останалите, ти това осъзнаваш ли го? Пушачите съвсем съзнателно вредите на околните. Не се съобразявате, че до вас спи дете - запалвате си цигара съвсем спокойно. За каква толерантност ми говориш?? Не бива да се толерира съзнателния акт на вреда към околните. Това е толкова просто!!

dass

#749 Re: Re: Re:

2012-12-12 23:31:36

#738: Огнян Л. - Re: Re:

То и пикаенето в тоалетната е ограничаване на свободата. Отишла съм аз на заведение, видиш ли, допикало ми се, а те ще ме карат да ставам от масата, да си прекъсвам яденето и пиенето и да ходя в някаква си тоалетна! Ми в тоалетната е студено, неприятно, мирише, понякога и опашка има, а хартия няма... ужас. На масата искам да си пикая пък. Ми че аз няма да им пия бирата като ще ме карат да ставам на всеки половин час и пак ще им падне оборотът.