Не на връщането на цигарения дим в заведенията

Quoted post

Вилия Великова

#2 Не на връщането на цигарения дим в заведенията

2012-12-04 13:00

Здравето не е всичко, но без здравето всичко е нищо. Тъжно е, че трябва да се убеждаваме с петиции, когато има действащ закон за забрана на тютюневия дим в закрити и някои открити обществени места. Правото на един човек да пуши свършва там, където започва носа на другия човек. Кой собственик на заведение има претенцията, че ще ни опази от над 8400 химически вещества в тютюневия дим?!
чист въздух!?

Отговори

велко

#94 Re: Не на връщането на цигарения дим в заведенията

2012-12-07 11:53:49

#2: Вилия Великова - Не на връщането на цигарения дим в заведенията

Имате правото да се пазите сами от тези 8400 химически вещества/от къде я измисли тази цифра/ и сами-не ходете по заведения за пушачи.

цигарения дим

#585 Re: ДА на връщането на цигарения дим в заведенията

2012-12-12 15:49:26

А кой ще ми върне работата която я работя толкова години,знаете ли че всяко дете завършило своето образова ние започва веднага като сервитьор и сега как да работи като всеки съкращава персонала си,няма да се пуши така ли,да и колко семейства остават гладни ми кажете нали тука всички острумничите дето си стоите на столчето и гледате монитора си като мишоци вие ли ще оправите България,вие ли ще дадете на хората пари да си напазаруват от магаэина да защото те вече са съкратени и нямат работа и моля ви эамислете сеза хората които вече са без работа, АЗ СЪЩО СЪМ НЕ ПУШАЧ,но мисля за младото поколение което всеки ден си прави планове да напусне държавата ни ЗАМИСЛЕТЕ СЕ КАКВО ГУБИМ И КАКВО ПЕЧЕЛИМ


Гост

#699 Re: Не на връщането на цигарения дим в заведенията

2012-12-12 21:41:51

#2: Вилия Великова - Не на връщането на цигарения дим в заведенията

Цигареният дим да Ви е най-големият проблем в нашата мила татковина...а има и лесно, стойте Вие на студено, а пушачите да си пушат на топло...


Гост

#1295 Re: Не на връщането на цигарения дим в заведенията

2013-02-20 19:43:35

#2: Вилия Великова - Не на връщането на цигарения дим в заведенията

ВАСИЛ

Не на връщането на цигарения дим в заведенията

Бат Рангел

#1933 Re: Не на връщането на цигарения дим в заведенията

2013-05-28 21:02:43

#2: Вилия Великова - Не на връщането на цигарения дим в заведенията

 

А този човек защо ще си вре носа в заведение за пушачи?Аз имам право да ползвам легална стока ,продавана законно и субсидирана от държавата.Щом плащам еднаква цена за същото консумирано както непушача,то имам право на равни условия,не навън на дъжда и студа.А между другото вечерята ви навярно е съдържала 15 000 химични вещества.

Радослав Петров

#3596 Re: Не на връщането на цигарения дим в заведенията

2013-06-08 08:50:45

#2: Вилия Великова - Не на връщането на цигарения дим в заведенията

Хора, БЪДЕТЕ ЕДИННИ, БЪДЕТЕ АКТИВНИ и ще си извоюваме правото на по-добър социален живот!