Петиция против правителството на ГЕРБ

Quoted post

АЗ

#44 Re: Re:

2012-11-19 15:22

#42: Тя - Re:

На 38г. винаги съм работил в производството богат не съм няма и да стана .

 

Но и от нищо не съм се лишил. Кадърен ли си винаги намираш добра работа сменил съм 5бр.

Мързи ли те ревеш че онзи или този ти е виновен

 

А и само за информация инвалид съм 72% но не съм ревнал при социалните .

 

Никога не съм обвинявал СДС БСП ДПС или ГЕРБ те са там горе защот Европа ги подкрепя .

 

Нашето гласуване е без значение колкото и тъжно да е .

 

Хубава кола ама хоби никъде не видях в сайта сертификати документи от тестови за безопасност или най малкото спирачен път ако щеш и ISO

 

 

Отговори

Тя

#48 Re: Re: Re:

2012-11-19 15:37:22

#44: АЗ - Re: Re:

#44: АЗ - Re: Re:

"Хубава кола ама хоби никъде не видях в сайта сертификати документи от тестови за безопасност или най малкото спирачен път ако щеш и ISO" -няма и да видиш, нали това се опитвам да ти кажа. Бат Бойко кокъла не пуска. Трябва да му се отчиташ за да правиш нещо! Там е проблема, разбираш ли! Отказват му да го сертифицират, патентоват и т.н, отказват му, нямат заинтересованост да го направят, има само капаните на бат Бойко. В България няма институт, който да хомологира автомобила. Такъв има в Белгия, от където категорично са му отказали - защитават си европейските производства. В момента е много по-лесно да внесеш хомологиран китайски електроавтомобил, отколкото да озакониш своята собствена разработка. Ако държавата имаше интерес да развива българско производство- това ли е правилната стъпка, не трябваше ли да му окаже съдействие и помощ???

"Нашето гласуване е без значение колкото и тъжно да е ." - ЗА ТОВА ГЛАСУВАМ "ЗА" С ДВЕ РЪЦЕ. Колкото и тъжно да е, е така...

 

 

Тази публикация е изтрита от своя автор. (Покажи подробности)

2012-11-19 23:03:37


Жоро

#54 Re: Re: Re:

2012-11-19 23:07:28

#44: АЗ - Re: Re:

Стига БЕ ! ЕВРОПА