УНИКАЛЕН ШАНС ЗА ЕНЕРГИЙНА НЕЗАВИСИМОСТ НА БЪЛГАРИЯ!

Quoted post

Димитър Божанов
Гост

#10

2012-08-11 20:01

Приятели, мисля, че е в интерес на всички ни да обърнем дължимото внимание на тази петиция и на апелът на фондация Кеше. Информацията за освобождаването от лиценз и даряването на тези революционни технологии на държавите от цял свят обикаля интернет пространството вече няколко месеца. Според мен най-малкото, което може да направи българската страна по въпроса, защото несъмнено го дължи на гражданите си, е да провери легитимността на тази информация и да се свърже с представителите ѝ, които най-добросърдечно подават ръка в момент на предизвикателство за всички държави по света. Най-малкото пък, което аз и ти можем да направим, е да подпишем петицията и да споделим информацията с колкото се може пвоече контакти. Лично следя развитието около случая Кеше от известно време и по всичко личи, че намеренията на учените от фондацията са съвсем сериозни, адекватни, отговорни и действително чертаят нови хоризонти за всичи нас още сега, в този момент. Срещата предстои съвсем скоро - в началото на септември. Нека обърнем необходимото внимание не само заради себе си, а и заради идните поколения, които ще търсят от нас отговорност дали сме били достатъчно бдителни за възможностите, които са ни били предоставени.

Отговори

ВИКИ

#176

2012-08-22 23:25:35

#10: Димитър Божанов -
Искам да споделя следното.Няма и съмнение, че тези технологии,за които се споменава, отдавна са известни в научните среди.Но поради контрол от страна на масоните, и  илюминатите всикко е засекретено.Нарояно свет се държи в това полужение, за да могат хората да се контролират и експлотират от шепа хора.В момента науката материала който се изучава е може би с 60 години по назад.Също така се крие и връзката на извънземните с представители от управляващите.