Ние искаме оставката на членовете на управителния съвет на БФВ!

Quoted post

ivo

#204 Re:

2012-05-16 11:29

#196: неук -

'Ако някой ми даде разумен отговор на следните въпроси бих се подписал под подписката'

Dobre kakto pojelaesh

1. Кое ръководство върна България обратно в Световната лига (тука някой по млади участници може да не си спомнят този факт)

Yavno i na teb ti kuza malko istoriyata: Pravata na bulgariya byaha spryani zari zaduljenieto koeto imash BNT kum Mejdunarodnata federaziya po volleyball. Ili po tochno tyahnoto neplashtane. YASNO???

2. През 2007 г кой уреди България да получи Wild card за участие в Световната купа в Япония

Mi vurni se malko nazad i shte vidish pri glasuvaneto na mejdunarodnata federaziya koi sa se glasuvali za Bulgaria. I tuk nyamat golyam prinos.


3. При кое ръководство на федерацията България за първи път ще бъде домакин на финалите от Световната лига

Zaslugata tuk e na Bat Boyko che napravi zalata. Svetovnata federaziya mnogo puti e kazvala che ni trybva samo edna zala otgovaryashta na iziskvaniyata za provejdane (ako ne se luja s kapazitet mejdu 8000 i 10000).


3. При кое ръководство на федерацията България беше домакин на Европейската Олимпийска квалификация

Yavno moy chovek na teb izobshto ne ti funkyionira grahovoto zurno deto go imash v glavata si. Mnogo lesno mojesh da proverish dokumentaziyata na FIVB, protokolite i metodologiyata po koyato se opredelyat tezi neshta. Za razlika ot Bulgarskata, ima pravila,PISANI, i se spazvat. Gorniyat otgovor vaji i za tozi.


4. При кое ръководство на федерацията България получи безпрецедентно второ домакинство на Олимпийска квалификация

Dobre naistina. Misleh che pone grahovo zurno imash v glavata no sum se oburkal. Tova e domakinstvoto na Italia i nie go otkupihme. Pak ti kazvam. Pari ot byugeta. Tuk moga da priznaya chast ot zaslugata na Federaziyata che pone sa si napravili truda da ya poiskat.


Или си мислите, че тия нещата ей така падат от небето и на нас по някаква причина са длъжни да ни ги дават автоматично, или пък Радостин Стойчев като супер треньор ги е извоювал. Да Радо Стойчев е треньор от световна класа, това няма как някой да отрече, но къде - Тренто, а вижте сега какъв отбор е Итас Диатек Тренто и го сравнете по постове с националния отбор на България, че в Тренто е "каймака" на световния волейбол !!!

Da i v tozi kaymak imame trima predstaviteli, na koito dvama iskame da im biem shuta.

Ya idi kaji na sekretarkata na Federaziyata da ti napravi edno kafe i se uspokoy. Platena pisarushka zburkana.

Отговори


Гост

#207 Re: Re:

2012-05-16 11:40:44

#204: ivo - Re:  

 Ивчо ивчо, първо почни да пишеш на кирилица, азбуката на баща ти а после ми давай акъл