Подписка за запазване на обучението от 5-ти до 7-ми клас в МГ

Quoted post


Гост

#346 Re:

2012-02-22 19:14

#330: -

Ами кой пречи на децата ви да се развиват в областта на математиката – пак ще се развиват, но от 1-ви клас, което е още по-добре. Най-малко няма да се дават излишни средства за курсове и частни уроци.

Отговори


Гост

#347 Re: Re:

2012-02-22 19:27:47

Ами кой пречи на децата ви да се развиват в областта на математиката – пак ще се развиват, но от 1-ви клас, което е още по-добре. Най-малко няма да се дават излишни средства за курсове и частни уроци.#346: - Re:  

 

Пълни глупости.Не съм платил и ЕДНА СТОТИНКА за математически курсове, и детето ми е в СМГ.След четвърти клас. Показа добър резултат на приемния изпит и влезе.Не зная дали има талант за математиката, но какво по-хубаво да разбера това, от доказани специалисти, в доказано, най-добрата среда.Вие така ли действате, частни уроци и курсове?

Гост

#349 Re: Re: Някой

2012-02-22 19:43:11

#346: - Re:

А на вас с какво ви пречат тези гимназии и приема в тях? Какво ще се промени за вас в зависимост дали ги има или не? Защо сте против-"щот' така!" или имате и друга причина?
И конкретно на въпроса ви, кой пречи:-Вие и такива като вас с не аргументирани драсканици!