Петиция в защита и в подкрепа на Пловдивски митрополит Николай

Quoted post

Вера Младенова

#4 Вярвам му

2016-06-06 11:06



Подкрепям митрополит Николай, защото имам доверие на Бога. И щом този духовник е архиерей на нашата епархия, значи това е волята Божия.
Сигурна съм, че Дядото, въпреки хулите по свой адрес, въпреки цялата помия, която изливате върху него, не спира да се моли за вас.
Слава на Бога, че имаме такъв архиерей, който винаги е влагал цялата си архиепастирска обич, за да брани Светото Православие.
 

 

Отговори


Гост

#10 Re: Вярвам му

2016-06-06 18:03:10

#4: Вера Младенова - Вярвам му 

 щом Хитлер е живял, такава е била волята Божия ?!? "Не надейте ся на князи и на сини человеческия, в них же нест спасение..." (Псалтир) На "дядото" работата му е да се моли, но дали Бог чува молитвите на такъв !?! И ако все пак цялата "помия" е само капка от попарата, що сам си е надробил ?!? ...

 


Гост

#18 Re: Вярвам му

2016-06-07 16:28:15

#4: Вера Младенова - Вярвам му 

 Sushto podkrepyam mitropolit Nikolai, poradi sushtite prichini...

Калугер

#112 Re: Вярвам му

2016-07-03 19:05:37

#4: Вера Младенова - Вярвам му 

 Вера???????????????? ти си една кукувица-комунистка и нищо повече! Ако примерно те хвана и те набия, това ще бъде ли волята Божия и няма ли да ме съдиш или ще ме оставиш ей така Бог да ме съди??? Бог не гледа с добро око на такива като на дядо ти Николай, който по нечестен начин и с фалшифицирани избори взе короната за митрополит. За подкрепа на нечестивий Николай и ти носиш отговорност пред Бога и рано или късно и двамата с дядо си ще си получите необходимото защото и народа е казал, че Бог поруган не бива!

БО

#125 Re: Вярвам му

2016-09-10 16:58:58