Подписка против лицензирането на счетоводителите

Quoted post

Кирил Софийски

#9

2013-12-15 12:34

Да ви ... майката на всички счетоводители
Да живеят одиторите

Отговори

Счети

#13 Re:

2013-12-16 08:25:35

#9: Кирил Софийски -

По-големи некадърници от одиторите не съм виждала-работих известно време с одитор и първо знаеше по-малко от мен, второ нарочно допуснах елементарна грешка в междинните отчети, която той пропусна, а след това когато му я посочих си глътна езика и се обиди, каза, че много му била работата и е било възможно да се случи...така че...да ви ...майките на всички одитори...гледате пари да вземета, ама как ще си свършите работата ви е през оная работа..

Рая

#14 Re:

2013-12-16 11:05:01

#9: Кирил Софийски -

На някого му липсват първите седем години и понеже няма аргументи ни засипва с простотия и лошо възпитание!!!

Подстрекател

#16 Re:

2013-12-16 11:37:35

#9: Кирил Софийски -

Понеже сме "много добри", поради което не можем да издържим на конкуренцията на пазара на счетоводни услуги, дайте да ограничим и оскъпим достъпа до професията.

Не разбирам що за самочувствие е това да се мерят одиторите с лекарите, архитектите и юристите. От първите две професии пряко или косвено зависи живота на хората, а от третата съдбата съдбата им.

Какво зависи от одитора и счетоводителя???

.......... ми нищо. Собствениците на бизнеса решават какви да ги вършат, а ние само отразяваме свършеното.

Апропо, нито лекарите, нито архитектите, нито юристите са станали по-добри професионалисти от това, че са лицензирани.


Гост

#19 Re:

2013-12-16 15:46:54

#9: Кирил Софийски -

Жалко, че така наречен негалош одитор се изразява по този каруцарски начин. Двойкаджиите обикновенно имат този изказ!


Гост

#25 Re:

2013-12-17 08:18:25

#9: Кирил Софийски -

Ей на, това са одиторите...


Гост

#31 Re:

2013-12-17 17:46:31

#9: Кирил Софийски -  

 Благодаря, майками е на 80 години и вероятно много ще ти се зарадва! Не обиждай Тройкаджийте, те са истински знаещите според Професорския елит. Нищо не учат и пак знаят за тройка. Вие сигурно и за толкова незнаете за да имате нужда от лиценз за да се доказвате. Ние счетоводителите сме на изпит Всеки ден и не сме гладни одитори.


Гост

#44 Да живеят одиторите

2013-12-20 09:09:47

#9: Кирил Софийски -  

Явно не само сте невъзпитан,но и не знаете нищо за  работата на счетоводителите. При лицензирането кой ще работи за експерт счетоводителите? Считам,че пазарът сам отсява некомпетентните и некачествени колеги.Лицензията е предпоставка за корупция и допълнителни средства които ще изтичат от  изтънелият джоб на българина.Одиторите трябва да са в помощ на счетоводителите,а не да бъдем противопоставяни един на друг. 

Софийската Баня

#73 Re:

2014-01-31 11:24:28

#9: Кирил Софийски -

Кирчо ела на баня, че много мръсно сбориш мори!

Ще ти изтрием кирчицата от гръбчето..... и от други части ...

Поздрави

Теляка с голямата кисия


Гост

#76 Re:

2014-02-16 22:21:09

#9: Кирил Софийски -

Много сте мил Г-н Софийски :(  Майка ми точно за вас питаше!!!