Петиция към главния прокурор Борис Велчев

Quoted post


Гост

#1638 Re: Подкрепям Волен!

2011-05-31 12:05

#1636: vall - Подкрепям Волен!

dobre de za6to balgarskite maje ne zaribqvat turski momi4eta, izglejda problema e v na6te momi4eta za6toto to nqma naciq v evropa da ne zaribqva na6te momi4eta.

Отговори

vall

#1639 Re: Re: Подкрепям Волен!

2011-05-31 12:31:10

#1638: - Re: Подкрепям Волен! 

 

Незнам защо, може и да има такива случай, не съм наясно, а и не ме вълнува, аз съм жена ...и знам доста случаи на връзки-български жени с турци ... които в Турция си имат семейства, но тук погубват младостта и чувствата на някое българско момиче, което си мисли, че един ден той ще се ожени за нея и бла бла тип турски сериял... и тя сутрин обед и вечер ще му сервира чай по халат в големия му палат... но истината е една ... рядко турчин се жени за българка, може да има дете от нея, но религиозните различия не му позволяват да я заведе и представи на семейството си в Турция! Което е по скоро дискриминация от турска страна! Дори и българските турци винаги се женят за свои, докато българските момичета на драго сърце са готови да станат турски снахи, но именно турските семейства не ги приемат!!!! Дискриминация и то на религиозна основа!