Петиция към главния прокурор Борис Велчев

Quoted post

безпартиен

#851 Луди са тези, с петицията

2011-05-23 11:36

Това са български поитици, които се борят за власт. Спекулират с вярата на хората. Не искам високоговорители и килимчета по улиците. Всеки има право на вяра, в храма никой никого не закача. За това спрете да спекулирате с правата на хората. Това е игра на политически кръгове. Всички, подписаи тази петиция са хора, които в момента се опитват да разделят хората, защото целят някаква дестабилизация защото нямат дстатъчно електорат за изборите. НЕ СЕ ПОДДАВАЙТЕ НА ТЕЗИ ПРЕДИЗБОРНИ ТЪПОТИИ. НЕ СЕ НАМРАЗВАЙТЕ ЕДИН ДРУГ, ЗАЩОТО ТАЗИ ПЕТИЦИЯ ЦЕЛИ ЕДИНСТВЕНО ТОВА. ВСЕКИ ВЯРВАЩ СИ ИМА ХРАМ И РЕЛИГИЯ И МОЖЕ СВОБОДНО ДА Я ИЗПОВЯДВА. ДЕМОНСТРАЦИИТЕ С ЧЕРДЖЕТАТА ПО УЛИЦИТЕ Е ДОСТАТОЧНО ПРЕДИЗВИКАТЕСТВО, ТА ДА ПИТАМЕ КОЙ Е ЛУДИЯ?!

Отговори

отговорен

#860 отговорен

2011-05-23 11:46:55

безразличието под формата на безпартийност е точно толкова опасно в момент когато една група безотговорни партийни активисти са склонни към насилие само и само да бъдат забелязани. Така идва и Хитлер на власт. Никой не го взема първоначално на сериозно. Колкото и да е парадоксално аз мога да се изправя с-у атакист, той има лице и позиция, но ти си безразличен  и безличен и затова си  също толкова опасен. Не желая да те обиждам, но не харесвам плъховете.

отговорен

#862 Re: Луди са тези, с петицията

2011-05-23 11:48:37


Гост

#863 Re: Луди са тези, с петицията

2011-05-23 11:49:40

#851: безпартиен - Луди са тези, с петицията 

 Пич отиди по Западна Европа и ще видиш по магистралата хора които слизат на бензиностанцията слагат си килимче и се молят. Гледката и на мен не ми е приятна, но никой не ги бие и не има казва ходете да се молите само вътре в джамията.

Възмутен

#865 Re: Луди са тези, с петицията

2011-05-23 11:51:05

#851: безпартиен - Луди са тези, с петицията

Когато в храма няма място за всички, не може ли вярващите да излязат и около храма? Като няма място в църквата (макар, че отдавна в нашите църкви се пълни само по големите празници) не би ли излязъл навън за да се молиш? Какво са виновни хората, че имат вяра?

Да, спекулация е, но на Атака, не на мюсюлманите в храма.