Не на връщането на цигарения дим в заведенията

Quoted post


Гост

#4248 Re: Re:

2013-10-07 11:45

#4247: - Re:

Лицемери сте вие. Идете пред което искате училище в България и ми кажете кой оставя тези деца да пушат, кой им купува цигари. Какво общо имат децата с правото на свободен избор на пълнолетни български данъкоплатци да ползват легална стока в частни заведения за развлечение.

Отговори


Гост

#4249 Re: Re: Re:

2013-10-07 11:53:37

#4248: - Re: Re:

Не мога да разбера ,от какво се поражда тази жлъчност! Аз съм против пушенето на закрито, но смятам, че всеки трябва да има право сам да избира( пушачите да ползват обособените за това зали, които задължително трябва да имат добра климатизация, непушачите залите в които не се пуши) така милите ни непушачи няма да бъдат тровени!!! а колкото до това защо беше въведена тази забрана, определено не за да подобрят здравословното ни състояние. да не говорим, че в голяма част от заведенията се пуши и сега, тоест какво направихме- увеличихме възможността за корупция, който има възможност плаща и в заведението му се пуши, който няма фалира! и този натиск, върху тази част от дребния и среден бизнес граничеше с престъпление( тази година купете климатици за хиляди левове, после касови апарати, които вържете към ной и накрая, абе ние забраняваме пушенето, просто не беше сега момента, когато така или иначе заведенията са на ръба на оцеляването- да им извиваме ръцете) и последно гледам, че повечето сте против, защо тогава залите за пушачи винаги са били пълни, а в другите има по 2 човека, много ми е интересно ... ?