Не на връщането на цигарения дим в заведенията

Quoted post

Правда
Гост

#3790

2013-06-17 10:47

Пушенето да се забрани - тотално! На открито и на закрито! И на Оня свят дори! И стига с тази простотия за "дискриминация" на пушачите! Дискриминация е омаловажаване на  това, което ти е  дадено  от Бога - раса, пол и т. н. Ако е трябвало да пушим, щяхме да се раждаме с кумини на главата. Бог е помислил за всичко, когато е създал човека. Дискриминация е да се отказва чистия въздух за дробовете ни, даден ни от Всевишния. Това особено се отнася за родителите-престъпници, които издевателстват над дечицата като ги тровят със собствените си ръце! И стига с тези заведения и развлечения! Работа, работа се иска за тази държава, а не висене по заведения с цигара и бира в ръка на празни приказки. Нали уж сме най-бедната нация в света - какво е това харчене по заведения денонощно? Нали все плачем, че не ни достигат парите? Колко средства отиват месечно от бюджета на едно семейство за цигари? И за висене с часове по заведения на бири и кафета? Докато работодателите не започнат да изчисляват колко губи един работник или служител - пушач от работното си време в пушене - все така ще си вървим, на опашката на културните народи.

Отговори

anjela

#3797 Re:

2013-06-19 13:55:53

#3790: Правда -

недей да ми броиш парите и да ми правиш сметка гледай си твоя портфейл.не мислиш че мога да те купя с парцалките ти и котките и кучето даже капиши?.ти ли ми даваш пари за цигари а? егати нахалниците почнаха и сметка да ми правят на цигарите.колкото и да се дереш в частния ми бар нямаш думата дали ще се пуши или не. в моя собствен имот законът съм аз.