Декларация на групата ,,Фенове единствено и само на ЦСКА София ''

Quoted post


Гост

#21

2013-06-08 17:24

Това е нещо,което го говоря вече 2 дена.Пълно доверие на Г.Ганчев.Пълна подкрепа.Той е ЦЕСЕКАР и ще направи възможно най-доброто за Отбора.Условието ни трябва да е единствено и само едно-Ганчев сега и завинаги един от нас.

Отговори

Ултра ЦСКА 1948

#274 Re: К _ р за "ония" от ПодХуене !!!

2013-06-10 11:01:36

#21: -

Сто процентово покритие с моето лично мнение за развитието и визията на най великият Български отбор - не само в футбола , разбира се , а в доста повече спортни дисциплини - ЦСКА !!! Дори смятам , че Гришата трябваше много отдавна да поеме владението в ЦСКА.... а не да се оставяме в ръцете на индийски циганин и после пернишки пияндури далавераджии!!! Истински цесекар - много добър бизнесмен с поглед и състояние!!! А "онези" от ПодХуене могат да реват колкото си искат.... Мен лично не ми пречат ;) Бил ни биел и сега сме го цанили за шеф? Е и? То и тях ги е бил като тъпани и болезнено доста пъти!  Това мен не ме притеснява! Това ОЗНАЧАВА НАЙ МАЛКОТО , ЧЕ МОЖЕ ДА Е ЦЕСЕКАР НО Е ЛОЯЛЕН КЪМ ЗАДЪЛЖЕНИЯТА СИ В "ЛИТЕКС"! Значи НЕ Е продажен... като доста други смешни "президентчета"!!! Бил мафиот и "играч"?!?! Ултра Простотия! Да си погледнат първо Бай Ганя Балкански начело на клуба им... Тонев? Боримиров? Сираков ( големия уефскар,който си свали гащите пред "сините" фенове , а? ) ? Парите на Чорни сигурно са много "чисти" а?!? А "Държавната помощ" за "оБора на народа" в лицето преди на разни Бакърджиевци , Марковци и кви ли не смешници.... И сега "левскарят" Бойко Методиев Борисов?!?! Всичко това е "чисто като момина сълза" може би , а , гувяда ?!?! Щели да ни вземат "ИСТОРИЯТА" ?!?! Точно "говежди простотии"!!! Галата да НЕ би да "взе" историята на БЕРОЕ? Велбъжд на Локомотив ( Пд ) ?!?! Металик "взе" ли е на Ботев ( Пд ) ?!?! Пълни глупости са това.... измислени от изплашени гувяда! Страх ги е , че сега ще ги "онождат" доста здраво.... и новия ЦСКА... и Лудогорец... че и Ботев няма да им прости!!! Така че , момчета и момичета - цесекари.... ТВЪРДО ЗАД ГРИШАТА, ИЦО И НОВИЯ ЦСКА! Вън Пернишките пияндури... и цялата смехотворна бивша Администрация в отбора плюс и половината футболисти !!!!! ЦСКА ДО ГРОБ ! :)