Не на връщането на цигарения дим в заведенията

Quoted post


Гост

#1907 Re:

2013-05-28 20:30

#1891: -

аха сега ще ги плащаме или веднага.аз която пуша повече от25 години съм ходила най много 5 пъти на лекар за дребни заболявания.нищо против нямам здравната каса да ми върне всичките вноски а аз ще се откажа от нейните услуги.достатъчно частни болници и клиники има плащам и получавам качествено лечение.а тези които плюскат като за последно тъпчат се по цял ден и си предизвикват куп заболявания на 40 години вече са развалини тях какво с моите пари ли да ги лекуват.съжалявам но нямам намерение да си давам парите за ремонта на машини за изпражнения.

Отговори


Гост

#1911 Re: Re:

2013-05-28 20:38:25

#1907: - Re:

Абе, пача тъпа, тия "машини за изпражнения", тъпчат ли пици и мазни сандвичи у твойта уста? в устата на детето ти? а?! Можеш да се откажеш от здравни осигуровки като си толкова здрава, аре - и със здраве! Да не хленчиш после с рецептурната книжка колко ни е лайняна държавата и здравеопазването.


Гост

#1913 Re: Re:

2013-05-28 20:39:49

#1907: - Re:  

 Хубаво е, че използвате точки. Има и други препинателни знаци - използвайте ги. Всяко ново изречение започва с главна буква. Съдържанието на коментара няма толкова смисъл, че да го обсъждаме.