Не на връщането на цигарения дим в заведенията

Гаден ПРОСТ Пушач

/ #1210 Re: Re: Re:

2012-12-18 23:21

#1207: - Re: Re:

Не, умнико !! Изобщо не мисля това и не се опитвай да разбереш мисленето ми, след като достигаш до тези изводи - няма да ти се отдаде. Просто казах къде може да се пуши и явно е разрешено !!

И никой да не ми говори за здравеопазване, защото още имам пресен спомен как трябваше да платя допълнително за лекарска комисия (въпреки, че съм здравно осигурен от много години (и то не на минимална заплата !!!)), тъй като касата отпуска пари за ортопедична комисия, които пари достигат за 1 час !! 1 път в месеца !!! за 1 област !!!! - повече няма !!! и това не е заради пушачите !!!!! И сега като слушам, че искат и да вземат едни 100 милиона от касата за запълване на отворили се дупки в други сектори (чудно от къде се отвориха след като бюджета беше перфектен!!!!!) и се чудя за колко време за комисия ще отпуснат следващия път. И като ви гледам тук как най-нагло си пишете, че икономиката няма значение или пък въобще даже не ви преминава никаква друга мисъл, освен, че пушачите са тъпи, а "кръчмарите" са лакоми и да изчезват, защото са много (че и всички покрай тях) и разбирам, колко долна, проста, злобна и пропаднала нацийка сме станали - не без Вашата огромна помощ !!!