Не на връщането на цигарения дим в заведенията

bbhs

/ #1043

2012-12-14 14:01

По-горе някакъв пушач се изказа за Христо Стоичков,/сякаш му е личен адвокат/, че непушачите обиждали великия футболист, само не ми стана ясно как го обиждат. Не знам дали той пуши или не и не ме интересува. Обожавам го и съм на мнение, че той е българинът, който запозна света с България. Доколкото ми е известно, той не е вкарвал автогол на терена. Да се надяваме, че и по отношание на цигарите няма да вкара такъв. Защото разрешаването на тези боклуци в заведенията след като вече е било забранено, би означавало да се изплюем на метеното, което си е чист автогол. Какво значение има дали ще е преди или след 22ч. Ами нали ако се пуши в късните часове, на другия ден всичко ще е осмърдяно и пропито със смрадливи лайна. Как ми се иска да напсувам всички пушачи с псувните, които използва гениалният Стоичков на терена. Но няма да го направя, защото пак ще захленчат и ще потекат реки от сополи. А на любимия ми Бойко Борисов трябва да му стане ясно, че пушачите са тези, които искат да му вземат властта, защото на повечето от тях любимец им е др.Тодор Живков. Ами да, той комунизмът научи народа да пие, да пуши и да мързелува, най-вече в годините на своя залез. А за сведение на пушачите, дори и да ви махнат забраната и да ви разрешат да осмърдявате, пак ще гласуваме за Бойко Борисов, защото колкото и да му пречите да си върши работата, рано или късно Той ще ви постави където ви е мястото.