Не на връщането на цигарения дим в заведенията

Гергана Димитрова

/ #540 Като цяло-всички тук сте много зле....

2012-12-12 12:38

Изчетох всичките 525 коментара и наблюдавам Ненормално държание на уж цивилизовани хора.Също наблюдавам,че въпросните НЕПУШАЧИ са много изнервени, неконтролируеми,с тревожна агресия спрямо пушачите.Аз съм пушач,приемам по някакъв начин,че на обществени места не трябва да се пуши...Но не Ви приемам определенията от рода на:"пушачите са измекяри,миризливци,помиари,долни наркомани,боклуци....и още какви ли не думи,които може да роди само една малоумна кратуна.И не смейте да казвате,че не е вярно-първо прочетете всички коментари.Обидите Ви излязоха извън всякакъв контрол!!!!Дотук с това ми изказване!Сега друго-за пореден път доказваме,че сме най-загубената държава-и не защото не спазваме законите,а защото не сме единни.Винаги ще намерим за какво да се дъвчем и джавкаме.И което и да е правителство на власт ,винаги ще ни гледа сеира и ще си прави с държавата каквото си поиска,защото знае че народът не е задружен,не е единен и така разделен на групички никога няма да постигне нищо!!!!!Много жалко!!!!Трябва да се стегнем като народ ,и да постигнем неща които са ни по- жизненоважни(тютюнопушенето ни е НАЙ-МАЛКИЯ ПРОБЛЕМ В тази наша объркана страна).Няма да изброявам,защото всички вие ,ако за миг поне оставите цигарите намира,ще разберете ,че нищо не си е на мястото в държавата.От всякъде куца и се клати.И докато вие се обиждате пред компютрите си,управляващите си приемат други закончета,които още повече ще ни съсипят .Аз се учудвам,че цигарения дим ви е най-големия проблем.Изобщо слушате ли новини,чухте ли какви други закони се приеха,разбрахте ли с колко вдигнаха тока,водата,хранителните продукти.....,чухте ли че майките и пенсионерите няма да получат нищо,и още,и още стотици неща в нашата мила родина....Много сте жалки,щом сте седнали тук и си разменяте цветущи коментари...докато всичко на вън се разпада!Преди всичко ние сме БЪЛГАРИ и трябва да работим в тази насока,а не -кой е пушач,непушач,красив,грозен,слаб,дебел, висшист,богат,беден.....и т.н. Искрено се надявам някой ден наистина да станем задружен народ,който може да се преборва с несправедливостите!!!.....