Създаване на мемориално място за жертви на болшевизма в Пловдив

Демократ

/ #43 Няма нищо по лошо от бивш комунист!!!

2012-08-27 20:55

Както казва баща ми , няма нищо по-лошо от бивш комунист.И вие сте пълно потвърждение на думите му.Арогантен,злонамерен, нетърпящ каквото и да било чуждо мнение.Интересно би било да разбера вие г-н Пашов по какъв начин сте били засегнат от комунистическата власт в България след 1944 г.Или по-скоро сте били в първите редици сред манифестиращите на 1-май и 9-ти септември и викащи с пълен глас -"Вечна слава БКП".А сравнението ви с Лески и Ботев е не просто безумно, то е смехотворно и всеки петокласник би ви се изсмял.Така че проявете малко разум (въпреки че бивш "комунист" с разум , такова понятие няма) и пощадете древния ни град от това безумие, което смятате да издигнете.Ако трябва с тези пари преасфалтирайте някоя улица и направете паметна плоча, където да пише , че улицата е преасфалтирана в памет на жертвите на тоталитарния режим в страната ни, отколкото да давате грешни пари за подобен паметник,който един ден ще се саморазпадне от самосебе си.Искам да спася Пловдив от поредното безумие достатъчни са ни Альоша и безумния паметник на Съединението и кичозния Александър Македонски та да го загрозяваме с още едно творение на глупостта.Така че вместо да издигате паметници, направете нещо смислено за този град.Погледнете на какво е заприличал Пловдив, плаче ми се като се прибирам в родния си град и виждам как от един процъфтяващ град (аз съм роден 1970 г) и много добре си го спомням как изглеждаше някога, се е превърнал в една кочина.Ето това остана от "синята крепост" на България, една кочина със срината икономика, непрекъснато намаляващо население и разбита инфраструктура.Вложете парите в нещо наистина смислено!!!