Открито писмо до премиера Борисов за Морската градина на Варна

Варненка

/ #188

2012-06-29 18:16

Нима е толкова лесно да си затвориш очите? Сигурно, щом те "заслепи блясъка" на парите !!! Нима е толкова лесно да  не чуваш, недоволството и недоумението на хората, които обичат Морската градина? Сигурно, щом се чува " звънът" на парите!!! Нима е по-лесно да кажеш ДА на парите с чиято цел безскрупулни "бизнесмени" и недоброжелатели са решили да затрият ВАРНА ... Да точно така, ВАРНА, защото какво е градът без Морската градина, без плажната ивица??? Дърво без корен , море без вода, птица без крила и така на татък, схванахте нали ??? Само че ние още или по- скоро АЗ, не мога да схвана, защо само се дават празни обещания на хората, защо само ни манипулират, ограбват и ни оставят да се лутаме в недоразуменията на закона??? Господин Кирил Йорданов, ако не беше минал към ПП ГЕРБ никога нямаше да бъде кмет на Варна, отново!! И какво, цяла Варна Ви се довери, а и не само, ВРЕМЕ Е ДА ОПРАВДАЕТЕ ДОВЕРИЕТО НИ !!! НЕ ДОПУСКАЙТЕ РАЗРУШЕНИЕТО НА МОРСКАТА ГРАДИНА, на Варненци !! Нима ви е толкова скучно "там горе" ??? То не бяха едни премествания и размествания, а сега и това !!! СТИГА ТОЛКОВА!! Колко още си мислите, че можем да търпим??? Строите магистрала до Бургас, чудесно,Бургаската морска градина процъфтява,чудесно, хората го заслужават! Нима не виждате как Варненци и гостите на града (които няма да са много, ако продължават нещата така)чупят колите си по неподдържаните улици и булеварди и им се отнема едно от малкото неща, което все още ги кара да са горди с Градът си, а именно , плажа, морето, МОРСКАТА ГРАДИНА ??? Отворете очите, ушите и сърцето си !!! АЗ СЪМ ПРОТИВ ЗАСТРОЯВАНЕТО НА МОРСКАТА ГРАДИНА И ПЛАЖНАТА ИВИЦА, ПРОТИВ УНИЩОЖЕНИЕТО НА ГРАДЪТ МИ, НА ДОСТОЙНСТВОТО МИ КАТО ВАРНЕНКА, КАТО ЧОВЕК !!!!