Ние искаме оставката на членовете на управителния съвет на БФВ!


Гост

/ #214

2012-05-16 12:11

Не можах да разбера смяната на Радо Стойчев. Причините които изтъкнаха особедно този мазник Любо Ганев са смешни. Мисля че го смениха защото Радо не им е удобен и не искат на неговото име да се запише поредния му успех. И аз да съм тренъор на начионалите на тази предстояща квалификация ще взема квотата. Да Радо Стойчев направи грешка. Не че смени Матей при 18:14 за Германия. Това е нормално защото съм сигурен че и той не е вярвал в обрата. Всеки има нужда от почивка. Грешката му беше че не го върна веднага като видя на къде отива резултата. Той е спечиалист и не може да не усеща нещата. Правил е и други грешки дори в Тренто. Но човешко е да се греши. От 3 години се мъча да гледам всички техни мачове и мога да кажа че съм успял. Против съм тази смяна и искам и желая той да се върне а тези всички които го оплюха да бъдат изритани - всички до един. Дано Радо да превъзмогне обидата и след срешата с Бойко Борисов да е отново в националния отбор. Доколкото до Матей и Жеков мисля че нямат право да се отказват дори това да звучи като солидарност с Радо Стойчев.