Да подкрепим открито реформаторската политика на ГЕРБ


Гост

/ #166

2012-03-06 12:23

Podkrepiam ,za6toto za parvi pat ot godini se opitvat da promeniat ne6tata vapreki 4e ne e lesno da se spraviat s DC i KGB mafiata i za6toto ne triabva da 4akame vsi4ko nagotovo da ni doide.Triabva aktivno grajdansko ob6testvo,koeto da pomaga ,no i da tarsi otgovornost ot vsi4ki ,no i ot sebe si!!!!!.Priemane na zakoni bez vrati4ki za" NA6I" hora . STROG KONTROL na har4eneto na darjavni pari .Zdravna reforma -mnogo pove4e pari se davat ,a efekta ........-pove4e gafove/rabotih v darjavna b-tza i sa6tevremenno ima6 4astna -kolko 4asa moje da raboti i da e polezen za patzientite si edin lekar???????/Monopolite??????Gre6i6 -otgovariah moralno i materialno.Da vnesat tezi 6 mln.lv. vinovnite za pla6taneto na tezi prekaleno skapi lekarstva..A biv6ata 6efka-Jeni Na4eva o6tetila s 1,5 mln.lv kade e i varna li gi? Smo ako zapo4nat da im barkat i v djoba ima nadejda da se spre tova obirane na Darjavata- pove4e ot 20 godini ve4e.I zatova e mnogo dobre tova s vra6taneto na bonusite .I ako vsi4ki drugi vzemali i polu4avali pari/mnogo pati ne za polezno svar6ena rabota a to4no obratno/ imat malko sram i moral neka gi varnat!!!!!!!!!!!!A za tezi ,koito izto4iha i obraha Darjavata i haroda si da niama davnost.Nai -golemia problem MORALA-moje li edna 4ast da za6titava ubietza ,a druga ubitia???????????Kade e na6ia MORAL??????MORALA na sadiite oneviniava6ti ,kradtzita,ubiitzite!!!!Morala na medii .I moje bi tova e nai-golemia problem -MORAL I MORALNI TZENNOSTI.Zatova da se sabudim dokato ne sa izbili,samiizbili se i prokudeni dale4 DETZATA na BG i posle misliat li kogo 6te obirat monopolite-koi 6te kupva lekarstvata im ,kogo 6te iznudvat niakoi lekari.Dobte e 4e vse o6te ima ostanali s MORAL,no dokoga i kolko?????Ima4e edin dobar -lekar koito kazva6e"Sednal edin v brasnarnitzata -obrasnal go brasnaria i onia si tragnal bez da plati.Popitali brasnaria ZA6TO??????A toi otgovoril- bil e brasnar!!!!Brasnarite imat moral -kazva6e D-r Genov/leka mu prast/a kade e na6ia moje li da vzemame na kolegi -ni6to 4e e 4astna bolnitza i kabinet???????????Tzarkvata kade e ????Do koga 6te tarpim DC mutrite i tam -MORALA hristianski tzennosti!!!!!!!!!!Ako ne proumeem i ne se sabudim -NIKOI i NIKOE pravitelstvo ne 6te e v sastoianie da opravi ne6tata ,a kato pogledne kakvi sa drugite alternativi prosto da mu nastrahne kosata na 4ovek-za6titnitzi na RUSKI interesi,no za tova im pla6tat,a za da im platiat 6te gi vzemat ot NAS.