За премахване на зеления сертификат


Гост

/ #60 Re: Re:

2021-11-02 01:50

#50: За премахване на зеления сертификат - Re:  

 Няма смешно, просто като кажеш днес на някой Българи, че България сме ние народа/Българите и че между национализъм и родолюбие, и нация и род -> респективно народ има разлика, те нападат. Вилнее една политика на промивка на мозъка и антибОлгаризъм, за да не се харесваме дори едни други. И за това си връзвам гащите преди някой да ми каже, колко драматизирам и колко сме зле Българите. Аз мисля, че сме много умен и сърцат, добър народ и ми е мъчно, че израстнах в години, в които все ни набиваха неща, като "Хубава работа, ама българска" и подобни обиди, като зная, че не е така. В старите Ни книги или каквото е останало от тях пише. Та за това много Ви обичам Българи искам някой ден да има светлина за всички Ни и за нашия род. След толкова мъка, заслужаваме и Да бъде!. Незнам дали ще ми повярвате, ако ви кажа, че не минават няколко месеца за почти 30 години живот, без рев за тая България, ако тая е свободата, за която дядовците ми са умирали и тая е народната любов, по-добре и мен да ме няма да не гледам, че сърцето ще ми се пръсне вече! Дано се преборим, поне да не ни надупчат с тая неясна отрова.




Платена реклама

Ще рекламираме тази петиция на 3000 човека.

Научете повече...