Искаме доживотни присъди за убийците на осемнадесетгодишния Тодор


Гост

/ #981

2016-01-14 20:47

Подкрепям от сърце искането за доживотна присъда .Достатъчно търпеливи бяхме към тази съдебна система,.Обикновените хора можем само да мечтаев за правосъдие.Говоря от горчивия си опит-преди три и половина години синът ми бе намерен мъртъв прострелян в главата в автомобила си , в гаража.И се започна едно "разследване" пълен фарс-дрехите и обувките от деня на смъртта му липсват и до днес.При огледа на място работници не са открили гилза от изстрела.Намери я работник в автомивка, който изми колата на сина ми.Аз намерих втора гилза в автомобила, която предадох на следователя, но той ми каза, че тя не е никакво доказателство. След една година направиха нов оглед на автомобила и по тавана му бяха открити три вида барутни частици не съвпадащи с инкри минираните гилзи.Следовател Александър Заев от Окръжна Следствена Служба Пазарджик и прокурор Румяна Петрова от Районна прокуратура Пазарджик допуснаха множество пропуски и унищожиха безвъзвратно доказателства, но никой не им потърси никаква отговорност, въпреки многобройните жалби до Главна прокуратура, Висш съдебен съвет и Министерство на правосъдието.Подкрепям ви нека извършителите получат справедливо наказание за деянието си.Знам че нищо няма да върне Тодор и неговите близки няма как да преживеят тази болка, просто ще живеят с нея-ако това е живот.