Искаме доживотни присъди за убийците на осемнадесетгодишния Тодор

Гецата

/ #608

2016-01-14 13:44

Вижте, това с петицията няма да помогне. Има два варианта. За да имаме честно и справедливо правосъдие, трябва да си го извоюваме. Как? Ами да ви кажа аз не съм чувал някоя страна да си извоюва свободата с протести и викове "оставка". От турското робство сме се освободили с ВОЙНА или по точно РЕВОЛЮЦИЯ. Да имало е жертви тогава, но това е цената на свободата, иначе ще си останем пак на същото положение и никога няма да има край тази безнаказаност. Другия вариант е семейството на момчето да се подготвя 5 години, да съставят план как да ги ликвидират тези двама когато излязат. Да, ако ги убият това няма да върне сина им, но няма пък и да им е по добре когато след 5 години двамата убийци излязат на свобода и да си продължат бизнеса с автокъщата. Та това е. Според това са най логичните варианти. Аз лично ако бях на тяхно място понеже виждам как се развиват нещата щях да избера 2-рия вариант. Въоръжаване се с незаконни оръжия(пистолети, автомати) и следя процеса на тези двамата, кога ще излязат, в кой ден, в кой час. Правя си някакъв план да ги проследя след като излязат и ги атакувам. Аз бих постъпил именно така ако съм на мястото на родители пък после ако искат и смъртна присъда да ми обявят.