Искаме доживотни присъди за убийците на осемнадесетгодишния Тодор


Гост

/ #405

2016-01-14 05:54

Крайно време е българското общество да защити децата на България!!! Потресена съм от апатията и безразличието!!! Аз също съм майка и изказвам искрените си съболезнования на родителите на това дете!!!
Знам, ме петицията няма да върне един погубен живот, няма да избърше сълзите , нито ще намали болката на това завинаги почернено семейство...Но ако се чуе викът и волята на цял един народ, ако убийците получат своето справедливо наказание, други лумпени ще се замислят, преди да извадят бокса и да отнемат живот! Време е да докажем, че България и българите милеят за чедата си и не им е безразлично какво се случва с тях; че в тази страна има справедливи закони и те съществуват не само на книга!!!
Едно българско дете никога няма да порасне..., никога няма да се превърне в мъж..., никога няма да прегърне съпруга и деца...Едно българско семейство загуби най-милото си ...С тази смърт Майка България загуби не едно, а няколко свои чеда.
Време е да спрем крадците на животи!!! Време е да покажем, че няма да позволим да посягат на децата ни безнаказано!!!