Божидар Димитров да продължи да бъде директор на НИМ


Гост

/ #86

2015-08-18 20:23

С подписването на петицията гордо заявявам, че съм родена в българската държава, именно заради величествеността на нацията ни. А тази величественост, сила и мощ идват от невероятните и изключителни приноси на Личности като Божидар Димитров. В едно съм абсолютно убедена - не съществуват думи, с които може да се опише направеното от началото на целият му съзнателен житейски път до сега, в качеството си на Директор на НИМ. Въпреки поетата петиция от Проф. Ивайло Дичев, искам да отправя конкретно мението си към него: "Дори с предприетите действия срещу г-н Димитров, хора с такава Личностна сила, принос и знания е добре да не се закачат", с доброто намерение да не се фокусираме само върху това, кой какво бил казал, да вадим конкретни фрази и да акцентираме върху тях, защото всяко твърдение, извън контекста звучи не на място. И нека да не се разбираме погрешно - липсата на сила обезкуражава и води до нападки и аз наистина нямам проблем с Вас. Просто сте застанали срещу грешния човек. До г-н Димитров - истинският българин е с вас рамо до рамо.
Това е от мен и е от сърце,
Мария Николова, 18.08.15 г., 23:23.