В подкрепа на г-н Борислав Ждребев, преподавател в НУИИ


Гост

/ #18

2015-07-02 09:17

 5 години е бил до мен, не само като учител, но и като приятел и като втори родител... Разсмивал ме е, учил ме е, бил е до мен и е споделял добротата и милосърдието си. Споделял е своите знания не само професионални, но и житейски. Един от малкото ДОБРИ учители там, тъй като от 9ти клас ни занимаваха със скрите подписи уж ЗА в последствие ПРОТИВ г-жа Ландова - също добър и загрижен ЧОВЕК за бъдещето на своите ученици. Г-жа Ландова след години борба спечели своето дело...но тя спечели много повече - тя е обичан и достоен човек, спечелил сърцето ми. Така и г-н Ждребев го спечели...От години е практика по коридора да се разхожда Вежди Рашидов запалил пура и подмолно и противозаконно и противочовешко дори да се уволняват ИСТИНСКИТЕ учители, даряващи света с любов и доброта! Всичко бих разбрала, но не и злобата, завистта, лицемерието и алчността. Вярвам, че ще спечелите мили господине! Знайте - вие сте истински богат човек, защото Ви обичаме! От нелепо все по - нелепо става всеки ден в тази държава, истинска гордост е, че са останали хора като Вас! Борете се докрай!