Петиция за разпускане на ДПС като незаконно регистрирана партия


Гост

/ #3394

2015-05-09 06:38

Подписах тази петиция, защото съм Българка, защото по политически причини още от социалистическо време българският народ беше изкуствено разделен/ по заповед на Сталин/, на българи, "български турци", македонци и т.н. Няма такова понятие- български турци. Има българи християни/във всичките им разновидности/ и българи мюсюлмани/отново с разнообразни форми/.Веднага след освобождението НИ от турски робство, от турската страна признават, че в България остават единствено потомците на насилствено потурчените българи, както и след първата световна война е уреден въпросът за т.нар. вакъвски имоти-турската страна се отказва от тях признавайки, че те са собственост на Българската държава и са подписани съответните документи. Аз, подписах тази петиция, като с това свое действие заставам зад интересите на България- моята Родина/, т.к. не бива да бъркаме понятията държава и родина/отечество, татковина/. Българска държава в момента няма. Има една окупирана от войските на САЩ територия, населена с Българи/не съм съгласна циганите да се определят като такива в новинарските емисии/ и ръководена от протурски настроени предатели, които обаче не разбират, че не са нито турци в Турция, нито българи в България/пак повтарям, по политически причини/.Сами видяхме как с погнуса Ердоган се отдръпна от угоднически държащият се Местан, по време на посещението му в Р Турция. Никой не обича предателите. Той дори отказа да удостои с поглед това дребно нищожно човече, което се мотаеше в краката му и търсеше поощрение, внимание и одобрение, а получи само "височайшо презрение", точно това, което заслужават подобни безродни мижитурки.