Аз съм Странджа


Гост

/ #69 Re:

2015-02-02 20:52

#1: вес -  

 Защото докато имаше "Общински гори" в Малко Търново, кмета Илиян Янчев му се пълнеше джоба и затова мълчеше.Сега като спря това кранче и ревна.Нима неговите камиони не разбиваха пътищата, естествено че ги разваляха, но никога не си ги оправи.А горските стопанства всяка година правят и ремонтират горските пътища.Когато му взеха общинските гори защо рева толкова много?То не беше по телевизии, по разни медии, интервюта, статии.Рева, рева, горкия, чак да го съжалиш.Еми ще реве, как няма, отнеха му една хубава шест цифрена сума.То си е за реване.А сега наближават и избори.Трябва да се самоистъкне някак си.Защо пък да не е по този начин?А и си нямате никава напредстава какво се опитва Илиян Янчев да измъкне от горските стопанства.А колкото до междуселщните асфалтирани пътища, ако мога да ги нарека "асфалтирани", те горките отдавна си изживяха живота.Правени преди 30 години и никога ремонтирани.Той какво иска да са вечни ли?Ами не става така г-н Кмете.Вземете да ги асфалтирате, ама качествено и с качествен асфалт и чак тогава имайте претенции, че са разбити.Защото те тези дупки са от 20 години.

Може още хиляди неща да ви напиша за нашата мила община, но мисля, че това ви е достатъчно за размисъл.Размисъл за това ЗАЩО чак сега Илиян Янчев пусна глас, а не когато и той беше в бизнеса.И какво цели?