ДА СПРЕМ ПОДМЯНАТА!


Гост

/ #8

2014-10-09 15:28

Здравейте,
Аз не съм от Кюстендил, нито пък съм се разхождала там. Но аз съм една българка, която вече от 25 години се надява, че нещата в нашата родина ще се оправят. Вярвах и се надявах, че моят глас има значение.Че един ден ще ни управляват хора, които ще се стремят и на обикновенния човек да му е добре. Аз искам достоен живот. Вярвах че е е възможно да работиш и да си получаваш заплатата в срок, и тя да ти стига да живееш нормално!!!!! НОРМАЛНО!!Ние оцеляваме всеки ден. Но да се спусне депутат, който най малко с външния си вид и с поведението си е социално европейски неприемлив и няма нищо общо с вашия град вече минава всички граници. Подкрепям ви!!! Нека българския дух се пробуди. Макар, че май станахме злобни и разединени. Когато удариш ром, десет се събират да го защитят, а когато удариш българин десет го удрят. Затова скоро ще ни управляват необразовани, социално неприемливи и етническо малцинствени хора. Заслужихме си го. Защото много от тъй - наречените българи се продадоха, а тези които са средна класа решиха, че е по - удобно и "куул" да не гласуваш. Утре пак ще ни сложат главите на пъна само защото сме българи, или християни, или дори българи изповядващи исляма, защото и те са тъпкани. Но ние си мълчим!! А трябва всички да се вдигнем. Та нали ние даваме властта на управляващите, трябва да ги накараме да ни чуят.