Училището - щастливи деца, здрави учители и доволни родители!


Гост

/ #186

2014-08-13 15:01

''Един много интересен (за мен) филм, ако Ви се гледа:'' Благодаря за филма. Гледахме го семейството и го харесахме, ние самите медитираме доста отдавна и сме полувигани.Понякога стигаме до "нирвана'- състояние на лекото, щастие и невероятна радост. А за другите неща не съм съгласна. Когато разказвам на децата си и на техните млади приятели как сме живяли по тези прекрасни почивки, за лагерния огън, за ловене на миди, за диското, за подготовката ни за посрещане на бога на морето Нептун всички ми завиждат, т.е. на нашите поколения и те искат за себе си подобни/същите почивки. Хубавите полезни неща нямат възраст и време, иначе ние не бихме слушали класическа и друга музика отпреди 200 год, не бихме чели книги и учили  физични/химични и др, науки закони от минали векове:)))) Има възможност и може да се направи с малко средства - ние плащахме за тези 20-дневни почивки, но малко и съобразно заплатите на родителите и броя на децата - Орешарски ходеше без пари, защото бяха 5 деца и мама не работеше. Нашите деца са умни, добри и интелигентни, но ние не правим нищо за тях;( А нашите родители и правителството Правеха, за което дълбоко им благодарим и кланяме;)!!! Имаме още неща да пишем, но по-късно. Нека се срещнем (всички тук) след 2 дни в АСТРАЛА на 15 август от 12;00 българско време, когато се молим/медитираме за България;)))!!!