Не на връщането на цигарения дим в заведенията

катя

/ #4579 Re: Re: Re: Re: Re:

2014-01-09 10:48

#4578: - Re: Re: Re: Re:

както виждате направила съм своя избор през зимата не посещавам заведения в България затова пътуваме цялата ни компания до съседните държави.що се касае въпроса да пуша или не направила съм си избора защото това което се пише за вредата е една недоказана химера.баща ми е вече на 73 годии пуши откакто го помня до ден днешен и е с много по добро здраве от много непушачи дори още работи.на примера с родителите си ли да вярвам или на платените публикации на разни псевдоучени.според вас излиза че ако трябва да се избира между здравето на пушачи или непушачи обезателно трябва да жертваме здравето на пушачите мислите ли че това е справедливо и човешко защото аз не.затова приветствам откриването на  частни смоукинг клубове  и частни барове за пушачи.вече ги има дано да стават все повече където ще прекарваме добре времето си далече недоволните непушачи.и не говорете за равнопоставеност на заведенията такава няма и не може да има.редно е собственика сам да избере какво да бъде заведението му защото е негов частен имот и данъците плаща той а не тези които се разпореждат с неговата собственост.поне така се постъпва в нормалните държави.запомнете само едно никога и нищо хубаво досега не е постигнато със забрани!!